شناسه خبر : 32255 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: سازمان جنگل‌ها تاکید کرد: نتایج یک پژوهش مبین عدم آثار سوء‌ زیست‌محیطی مالچ بر منابع آب و خاک است و مالچ نفتی را عاری از مواد خطرناک برای سلامتی انسان و محیط زیست اعلام داشته است.

ایرنا: هیات وزیران آیین‌نامه اجرایی حمایت حقوقی و قضایی از کارکنان و ماموران دستگاه‌های اجرایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی آسیب‌دیده از اقدامات دولت‌ها و مراجع داخلی و خارجی را تصویب کرد.

ایسنا: ماموران پلیس با دستگیری یکی از فروشندگان عتیقه در خیابان منوچهری ده‌ها قطعه اشیای متعلق به هزاره اول و دوم پیش از میلاد مسیح را کشف و ضبط کردند.

تسنیم: جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه مُصریم مشکلات دولت در تامین بودجه شامل حال پلیس نشود، گفت: از ۱۵۰۰ دستگاه خودرو گشتی که باید در اختیار پلیس راه قرار بگیرد، حدود ۱۵ درصد آن در اختیار پلیس راه قرار گرفته است.

ایلنا: مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: سقف زیرگذر کوی نصر، ظرف یک هفته آینده تکمیل خواهد شد.

ایسنا: مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به تاثیر مثبت طرح کاهش بر آلودگی هوای پایتخت گفت: اجرای این طرح سبب شده است که غلظت آلاینده گازی منوکسیدکربن در تهران کاهش پیدا کند.

ایرنا: معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آمادگی این وزارتخانه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در حوزه بهداشت و درمان در کشور عراق خبر داد.

ایرنا: رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: خانواده‌ای که تحت استرس به‌سر می‌برد، والدینی که شغل باثبات ندارند و والدین بیکار از جمله عواملی به شمار می‌روند که زمینه‌ساز خشونت خانگی و کودک‌آزاری‌ها هستند.

ایلنا: مدیرکل دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش درباره شرایط تحصیل در مناطق محروم کشور گفت؛ برخی خانواده‌ها اجازه نمی‌دهند دخترانشان از خانواده دور شوند و برای ادامه تحصیل به مکان دیگری بروند.

فارس: دادستان تهران در بازدید از پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ بیان داشت: پلیس امنیت اقتصادی پلیسی حرفه‌ای و تخصصی است و لازم است با توجه به اهمیت موضوع از نیروهای با ظرفیت و کارکشته استفاده شود.

ایرنا: معاون اجتماعی ناجا گفت: در سال ۱۳۹۷، ۴۶۰ هزار نفر در اثر نزاع و درگیری‌ها به کلانتری‌ها مراجعه کرده‌اند.

ایسنا: معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در واکنش به برخی شائبه‌ها مبنی بر درآمد میلیاردی شهرداری از محل عوارض طرح‌های ترافیکی گفت: برخی درصدد القای کلیدواژه  «پولی کردن» هستند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها