شناسه خبر : 31809 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: در پی تفاهم‌نامه سازمان آب و فاضلاب و مترو تهران، تبلیغات صرفه‌جویی در مصرف آب در ایستگاه‌ها و قطارهای مترو اکران می‌شود.

ایرنا: ۴۰۰ هزار نفر از رانندگان تاکسی و سایر فعالان حوزه حمل‌ونقل عمومی شهری به دنبال امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با بانک مهر ایران و فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، کارت اعتباری معیشتی دریافت می‌کنند.

فارس: رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: 500 هزار بسته لوازم‌التحریر تولید داخل در مناطق محروم کشور تا قبل از بازگشایی مدارس توزیع می‌شود.

 ایسنا: رئیس پلیس راهور ناجا در مورد فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی گفت: با روند فعلی این آموزشگاه‌ها مخالفیم و اگر خودشان را اصلاح نکنند ما به سمت الکترونیکی شدن می‌رویم و تعارفی نداریم.

باشگاه‌خبرنگاران‌: «غلامعلی بسکی»، پزشک و هوادار محیط زیست ایرانی و موسس بیمارستان بسکی در گنبدکاووس، بامداد چهارشنبه گذشته درگذشت.

ایسنا: مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه نذورات مردم استان در روز عید قربان از مرز ۲۸ میلیارد ریال گذشت، گفت: بر اساس آمار اولیه، نذورات عید قربان امسال نسبت به سال گذشته صد درصد رشد داشته است.

مهر: شهردار تهران گفت: آمارها نشان می‌دهد دوچرخه‌سواری و تقاضا برای آن در تهران رو به افزایش است، اما هنوز نمی‌توانیم به طور قطع بگوییم که این افزایش چه میزان بوده است.

خبرآنلاین: معاون شهردار تهران اعلام کرد شهرداری برای هزینه پیاده‌روی اربعین لایحه بودجه ۱۰ میلیاردتومانی را به شورای شهر فرستاده است.

ایلنا: فرماندار ملارد از مهاجرت ساکنان تهران و کرج به این شهرستان به دلیل گرانی قیمت مسکن و بالا بودن هزینه‌ها خبر داد.

تسنیم: سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش گفت: مدارسی در قالب غیردولتی مانند مدارس طبیعت، مسجد‌محور و... در حال فعالیت هستند، این مدارس اگر کیفی هستند باید مجوز بگیرند و اگر کیفی نیستند باید تعطیل شوند.

ایرنا: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار منتشرشده درباره فرار مغزها را آمیخته با پیش‌داوری و مخدوش عنوان کرد و در بیانیه‌ای اعلام کرد: دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور نباید در آمار مهاجران تحصیل‌کرده لحاظ شوند.

مهر: هیات بین دولتی تغییر اقلیم (IPCC) در آخرین گزارش خود اعلام کرده است که زمین در حال حاضر تحت فشار روزافزون انسان‌هاست و تغییرات اقلیمی بر این فشارها می‌افزاید.

فارس: حسین فریدون؛ برادر حسن روحانی، پنجم شهریور در شعبه ۶۷ دادگاه تجدیدنظر استان تهران محاکمه می‌شود.

دراین پرونده بخوانید ...