شناسه خبر : 29950 لینک کوتاه

باخبرگزاری‌ها (اجتماعی)

فارس: عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با استعفای محمد سلطانی‌فر از سمت معاونت امور مطبوعاتی موافقت کرد.

ایسنا: مرتضی میرباقری، معاون سیما گفت: بیش از ۸۰ درصد مردم ایران، در روز بیش از ۲۰۰ دقیقه از وقت خود را به تماشای شبکه‌های تلویزیون اختصاص می‌دهند.

فارس: محمد علیخانی، رئیس کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر تهران، گفت: شهرداری تهران لایحه طرح ترافیک سال ۹۸ را به شورا ارسال کرد و در این لایحه پیشنهاد افزایش حدوداً ۲۰درصدی نرخ آرم را داده است.

ایسنا: احمد فاضلیان، رئیس کل دادگستری استان البرز، با اشاره به افزایش آمار ورودی پرونده به شورای حل اختلاف، دادسراها و محاکم استان در ۱۰ماهه امسال گفت: با توجه به نامطلوب بودن شرایط اقتصادی کشور افزایش طرح دعاوی را شاهد هستیم و این اتفاق نشان می‌دهد که بین مشکلات اقتصادی و روند افزایش پرونده‌های قضایی ارتباط مستقیمی برقرار است.

خانه ملت: حبیب‌الله دهمرده، نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی، گفت: نابخشودنی است که سیستان و زاهدان با 5 /1 میلیون جمعیت، صرفاً به رودخانه هیرمند وابسته باشد آن هم در حالی که افغانستان حدود نیم‌قرن است به پرداخت حق‌آبه پایبند نبوده است. وزرا در مورد حق‌آبه فقط قول می‌دهند ولی شاهد عملی نیستیم.

ایلنا: ولی تیموری، معاون گردشگری کشور، گفت: برای ایجاد مهمانسراهای تاریخی قرار است یک طرح مشترک با پرتغالی‌ها شکل بگیرد. بر همین اساس صحبت‌هایی برای سرمایه‌گذاری روی ۲۰ خانه سنتی انجام گرفته است. قرار است روی ۲۰ خانه سنتی سرمایه‌گذاری انجام گیرد و آنها به مهمانسراهای تاریخی تبدیل شوند.

ایسنا: معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 24 درصد افراد بالای 15 سال در کشور دچار اختلالات روانی و رفتاری هستند.

تسنیم: یکی از تکنسین‌های اورژانس تهران به دلیل ضرب و شتم همراه بیمار در منطقه اکباتان تهران مجروح و به بیمارستان منتقل شد. رئیس اورژانس کشور برای احقاق حقوق تکنسین مجروح دستور فوری پیگیری قضایی داد و تاکید کرد: سازمان اورژانس از هیچ تلاشی دست‌بردار نیست و به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد.

ایسنا: معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از اداره امور اتباع وزارت کشور خواست کودکان خیابانی را شناسایی کنند و به آنها کد قابل رهگیری اختصاص دهند تا هویت، نحوه ورودشان به کشور و شرایط آنها مشخص شود تا ببینیم آنها قاچاق می‌شوند یا به صورت توریستی همراه با خانواده به کشور می‌آیند و کار می‌کنند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها