شناسه خبر : 28293 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

فارس: سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمام مشمولان فارغ‌التحصیل دوره‌های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم شهریورماه سال 1397 دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

خبرآنلاین: سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش از راه‌اندازی شبکه تلویزیونی تعاملی خبر داد و گفت: این شبکه به‌زودی رسماً آغاز به کار خواهد کرد.

تسنیم: علی عفتی معاون بهره‌برداری و بهداشت سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه کشتار دام در خیابان ممنوع می‌شود، از عرضه دام به مناسبت عید قربان در ۲۷ مرکز و ۱۷ خیریه در ۲۲ منطقه شهر تهران خبر داد.

ایسنا: معصومه ابتکار گفت: در حال حاضر ۴۱ درصد کارمندان را بانوان تشکیل می‌دهند. رئیس‌جمهور سیاستی را پیش گرفتند که از ابتدای دولت دوازدهم 30 درصد از مناصب مدیریتی دولت در اختیار زنان قرار گیرد. این سیاست در حال اجراست و نتایج خوبی داشته است. امیدواریم مشابه این سیاست در قوه قضائیه شکل بگیرد و با توجه به توانمندی زنان شاهد حضور دادستان زن، قضات زن و... باشیم.

خبرآنلاین: اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوا نشان می‌دهد تعداد روزهایی که هوای تهران توسط ازون آلوده بوده امسال نسبت به سال پیش به شکل عجیبی افزایش پیدا کرده و در حالی که پارسال هوای پایتخت فقط برای هفت روز درگیر آلایندگی ازون بوده، از ابتدای امسال تاکنون تعداد روزهای آلوده ازون به 15 روز رسیده است!

ایلنا: غلامرضا کریمی رئیس امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور، با اشاره به شرایط ثبت‌نام و جدیدترین آمار دانش‌آموزان اتباع خارجی و دانش‌آموزان افغان گفت: طبق آخرین آمار ۴۵۰ هزار دانش‌آموز اتباع خارجی در سال تحصیلی ۹7-۹6 در مدارس تحصیل کردند که ۴۲۰ هزار نفر آنها اتباع افغانستانی بودند. حدود ۷۰ درصد این اتباع در مقطع ابتدایی و مابقی در مقطع متوسطه تحصیل کردند.

ایسنا: رئیس شورای شهر تهران در مورد شائبه تغییر شهردار تهران در پی اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان اعلام کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم که تغییر مدیریتی در تهران نداشته باشیم. محسن هاشمی گفت: در جلسه شورای شهر در مورد سه موضوع انتصابات، تعیین تکلیف بانک شهر و قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در شهرداری تهران صحبت شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها