شناسه خبر : 28197 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایرنا: اردکانیان وزیر نیرو تاکید کرد: سازگاری با کم‌آبی به این معناست که بپذیریم کم‌آبی همزاد تمدن ایران است که باید از این پس توهم فراوانی آب را کنار بگذاریم. در این بین نباید از این مهم غافل شویم که با وجود کم‌آبی می‌توانیم تمدنی بالنده، توسعه پایدار، تضمین‌کننده امنیت و کیفیت زندگی ایرانیان هم بنا کنیم.

خبرآنلاین: معاون محیط‌زیست انسانی از برنامه جدید ستاد احیای دریاچه ارومیه برای نجات یوزپلنگ از انقراض خبر داد. مسعود تجریشی گفت: قسمتی از جنوب دریاچه دیگر هیچ‌وقت آب سوار نمی‌شود به این دلیل که کف آن به بالا آمده است و این باعث شده، این منطقه تبدیل به یک مرتع خوب پر از خرگوش شود.

ایلنا: مدیرکل تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۳۳ هزار معلم تربیت‌بدنی در کشور داریم که با توجه به استقرار پایه دوازدهم حدود چهار هزار نیروی دیگر کم داریم. محمد جعفری گفت: حدود ۷۰۰ معلم تربیت‌بدنی از میان ۹۵۰۰ نیروی دانشگاه فرهنگیان فارغ‌التحصیل خواهند شد.

تسنیم: اکبر توکلی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به اینکه روزانه بالغ بر ۱۷۰ جنازه در غسالخانه شست‌وشو می‌شوند، گفت: بر اساس آخرین وضعیت ظرفیت بهشت زهرا (س) تا پایان سال ۹۸ به پایان می‌رسد.

ایلنا: رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم به عضویت معدل دوازده‌ها در هیات علمی با حکم قضایی واکنش نشان داد. حجت‌الاسلام محمدرضا رضوان‌طلب گفت: اینکه دیوان عدالت اداری در این امر ورود کرده حتماً جزو وظایفش بوده است و دخالتی در کار آنها نداریم.

تسنیم: چهار لکسوسی که در کشورهای ایتالیا، سوئد و روسیه اعلام سرقت شده و پس از ترخیص از گمرکات وارد ایران شده بودند، شناسایی شدند. پلیس آگاهی تهران موفق شد چهار دستگاه خودرو لکسوس را که پس از اعلام سرقت در سه کشور اروپایی وارد ایران شده بودند شناسایی و توقیف کند. بر اساس این گزارش این چهار خودرو لکسوس در کشورهای سوئد، روسیه و ایتالیا اعلام سرقت شده بودند.

مهر: عبدالصمد خرم‌آبادی معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: قمار و شرط‌بندی در فضای مجازی رشد داشته و حدود ۱۲۰۰ مورد را دادستانی کل کشور شناسایی کرده است.

ایرنا: سید امیرمنصور برقعی قائم‌مقام کمیته امداد با اعلام اینکه اسم منتشرشده در فضای مجازی به عنوان خریدار 11 هزار و 500   سکه من نیستم، گفت: منکر وجود این اسم در لیست خریداران سکه نمی‌شوم ولی امیر منصور برقعی متولد سال 1340 است در حالی که بنده متولد سال 1336 هستم.

دراین پرونده بخوانید ...