شناسه خبر : 27864 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها (اجتماعی)

ایرنا: زمین لرزه‌ای با قدرت 9 /5 ریشتر شهر تازه‌آباد را لرزاند که به 951 منزل روستایی و شهری آسیب زد و 287 نفر را مصدوم کرد.

صداوسیما: تعداد مصدومان زلزله 8 /5ریشتری سیرچ به 95 نفر رسید. از این تعداد 91 نفر در شهر کرمان و چهار نفر در سیرچ و شهداد مصدوم شده‌اند.

تسنیم: شهرداری تهران به دنبال مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مبنی بر ممنوعیت ساخت‌وساز روی پهنه‌های گسلی شهر تهران در نامه‌ای خطاب به شهرداران مناطق ۲۲گانه این ممنوعیت را ابلاغ کرد.

تسنیم: محمدرضا احمدی‌نژاد با کسب هشت رای در صحن شورای شهر به عنوان شهردار کرج انتخاب شد.

ایسنا: عباسعلی باقری، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، با اشاره به اینکه تا چند روز پیش سیصد و اندی رای رسیدگی به تخلفات برای مدارس غیردولتی صادر شده است گفت: یکی از موارد شکایت دریافت «شهریه» اضافه بود که متاسفانه به سه مدرسه به علت تخلفات زیاد رای انحلال داده شد.

ایسنا: حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از ممنوعیت فروش اسباب‌بازی‌های شبه‌سلاح در فروشگاه‌ها خبر داد.

تسنیم: دو قاتل «ندا» دختربچه شش‌ساله مشهدی و «محمدحسین» پسربچه ۱۰ساله مشهدی در ملأعام به دار مجازات آویخته شدند.

ایرنا: ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: یک‌چهارم جمعیت ایران و در برخی مواقع نزدیک به یک‌سوم آنها دچار علائم روانی هستند که احتیاج به مداخله برای درمان دارند.

باشگاه خبرنگاران: حمید درخشان‌نیا، رئیس سازمان ثبت احوال کشور، گفت: دختران روستای شین‌آباد واقع در استان آذربایجان غربی که دچار حادثه شده بودند، بدون اخذ اثرانگشت می‌توانند کارت ملی هوشمند دریافت کنند. به طور استثنا و به درخواست دختران شین‌آبادی، عکس دلخواهشان به‌جای عکس آنلاین در کارت ملی هوشمند ثبت خواهد شد.

مهر: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری چهارمین عامل اصلی پرونده تجاوز به عنف ایرانشهر در شهرستان بجنورد خبر داد و با اشاره به دستگیری سه متهم پیش از این در این رابطه گفت: با دستگیری این فرد هر چهار نفر متهم اصلی این پرونده دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

باشگاه خبرنگاران: علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با انتقاد از آمارهای ارائه‌شده در حوزه گردشگری خروجی افزود: از 9 میلیون گردشگر خروجی، دو میلیون نفر در ایام اربعین از کشور خارج می‌شوند و 50 درصد کل گردشگران خروجی نیز زیارتی هستند که به ‌طور حتم گردشگران زیارتی ارز زیادی از کشور خارج نمی‌کنند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها