شناسه خبر : 9174 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: عضو شورای بورس تقویت بازارها و حمایت از سرمایه‌گذاران را دستور کار شورای عالی بورس عنوان کرد و گفت: وضعیت شاخص به روحیه سرمایه‌گذاران صدمه زده است، سازمان بورس و شورای بورس پیگیر وضعیت بازار هستند.

فارس: سید‌صفدر حسینی رئیس صندوق توسعه ملی: کل دارایی‌های این صندوق توسعه ملی تا پایان سال 1392 معادل 61 میلیارد و 700 میلیون دلار بوده است.

تسنیم: درودگر مشاور عالی اتحادیه فوتبال در خصوصی‌سازی: واگذاری استقلال و پرسپولیس در سال ۹۳ هم اتفاق نمی‌افتد. با نگاه دولتی نمی‌توان خصوصی‌سازی در فوتبال را به سرانجام رساند.

ایلنا: مرتضوی دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از قیمت‌گذاری دستوری انتقاد کرد و خواستار بازنگری در این سیاست شد. چرا که یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات صنعت کشور در حال حاضر تداوم روند قیمت‌گذاری دستوری است.

اقتصاد‌نیوز: حمید غوابش رئیس انجمن شرکت‌های هواپیمایی: شرکت‌های هواپیمایی با تایید سازمان هواپیمایی و اطلاع‌رسانی به دفاتر فروش بلیت هواپیما مجازند قیمت بلیت خود را تغییر دهند.

ایلنا: معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور از کسری ۴۲۰۰ میلیارد‌تومانی دولت در پرداخت یارانه خانوار در سه ماه اخیر خبر داد.

مهر: میزان آب موجود در پشت سدهای تهران در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 24 درصد کاهش یافته است. هم‌اکنون سد لار دارای 84 میلیون مترمکعب و سد لتیان نیز 69 میلیون مترمکعب ذخیره آب است.

ایسنا: بر اساس آمار گمرک ایران در دو ماه نخست امسال حدود 293/12 میلیون دلار کالا از طریق تجارت چمدانی از گمرک‌های مرزی کشور به سمت کشورهای CIS ارسال شد.

ایسنا: چیت‌چیان وزیر نیرو: مردم باید متوجه شوند اگر هزینه‌های آب و برق را به صورت کامل ندهند زیان‌های ناشی از آن برای تداوم خدمات گریبان خود آنها را خواهد گرفت.

افکارنیوز: عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی: تعداد بدهکاران ریز به بانک‌ها در کشور زیاد است ولی عمده بدهکاران ۵۰ نفر هستند.

مهر: عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت از مذاکره ایران و عراق برای انجام تعمیرات اساسی و بازسازی برخی از پالایشگاه‌های قدیمی نفت عراق خبر داد.

تسنیم: زنگنه وزیر نفت: در سال ۷۶ ما یک متر نمی‌توانستیم در دریا لوله‌گذاری کنیم، ولی الان قدرت اول منطقه در لوله‌گذاری در خلیج فارس هستیم.

فارس: حجتی وزیر جهاد کشاورزی: قیمت خرید شیر خام از دامدار ۱۴۴۰ تومان تعیین شده است که این نرخ در بخش عرضه تغییر می‌کند.

تسنیم: دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان از توافق برای تغییر قیمت سیمان خبر داد و گفت افزایش قیمت‌ها از اول تیرماه کلید می‌خورد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها