شناسه خبر : 8029 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

مهر: هیات وزیران انتزاع ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از نهاد ریاست جمهوری و انتقال آن به وزارت راه با عنوان مرکز ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت را تصویب کرد.

ایسنا: قائم‌مقام بانک مرکزی گفت: ایران از دارایی‌های آزاد‌شده عمدتاً برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی استفاده خواهد کرد و این پول را تا زمانی که لازم باشد در خارج از کشور نگه خواهد داشت.

ایرنا: حسین عبده‌تبریزی، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور مدیریت و تامین منابع مالی گفت: با توجه به تقویت اقتصاد ایران و گسترش بخش غیردولتی که نظام مدیریت ارز را در اجرا با دشورای‌های بیشتری مواجه می‌کند، دولت بهتر است به سمت آزادسازی نرخ ارز پیش برود.

ایسنا: محمدعلی مددی، عضو ناظر مجلس در شورای رقابت اظهار کرد: فرمول قیمت‌گذاری خودرو در شرایط پساتحریم از سوی شورای رقابت تغییر خواهد کرد.

تسنیم: عملکرد تخلیه و بارگیری بنادر در چهار ماهه نخست امسال با کاهش 4 /12درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۴۲ میلیون و ۶۹۳ هزار و ۳۴۱ تن رسید.

ایرنا: وزیر نیرو با اشاره به کاهش روند خشک شدن دریاچه ارومیه طی دو سال 93 و 94 گفت: با فعالیت‌های انجام‌شده به هدف تثبیت وضعیت موجود سطح آب دریاچه ارومیه دست یافته‌ایم.

ایرنا: رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از دریافت چهار میلیون و 800 هزار فقره اظهارنامه الکترونیکی تا پایان تیرماه امسال خبر داد.

اقتصادنیوز: حمید حسینی، خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران در دوره هفتم که در انتخابات دوره هشتم هیات نمایندگان این اتاق رای نیاورده بود، توانست به نمایندگی از اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و فرآورده‌های پتروشیمی به اتاق بازرگانی ایران راه‌ یابد.

ایسنا: گزارش مرکز آمار از نرخ تورم نقطه به نقطه شهری تیرماه حاکی از آن است که این نرخ نسبت به ماه قبل با 4 /1 درصد کاهش به 8 /12 درصد رسید و نرخ تورم میانگین نیز 1 /14 درصد اعلام شد.

صدا‌و‌سیما: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرکت‌های خودروساز فرانسوی باید تاوان بدعهدی‌های گذشته را بدهند و ما به همین سادگی حاضر نیستیم به آنها چراغ سبز نشان دهیم.

فارس: مدیرعامل شرکت پارس‌خودرو گفت: مذاکراتی با رنو برای خرید کمتر از نیمی از سهام پارس‌خودرو و تاسیسات خودروسازی متعلق به سایپا در جریان است.

تسنیم: مدیرعامل ایران‌خودرو با اعلام اینکه شرکت فرانسوی پژو پس از اعمال تحریم‌ها ناجوانمردانه بازار ایران را ترک کرد و امروز باید پاسخگوی این ناجوانمردی باشد، گفت: پژو در حال حاضر هم نباید مطمئن باشد قراردادش با ایران‌خودرو امضا شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید