شناسه خبر : 772 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: رئیس سازمان امور مالیاتی از ارائه لایحه اصلاح قانون مالیات و ارزش‌افزوده به مجلس شورای اسلامی طی چند هفته آینده و در ابتدای سال 13۹۶ خبر داد.
ایرنا: بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران، تورم قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری کشور در بهمن‌ماه 8 /6 درصد اعلام شد که نسبت به ماه قبل افزایش داشته است.
مهر: شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و راه‌آهن فرانسه تفاهم همکاری مشترک امضا کردند.
ایرنا: بر اساس تازه‌ترین آمار بانک مرکزی، بانک‌ها تا پایان دی‌ماه حدود ۴۲۷ هزار میلیارد به بخش‌های مختلف اقتصادی شامل هفت میلیون و ۱۰۰ هزار بنگاه تسهیلات پرداخت کرده‌اند که این رقم بیش از ۴۳ درصد نسبت به دوره زمانی مشابه سال قبل رشد دارد که تا مرز ۱۳۰ هزار میلیارد تومان افزایش را نشان می‌دهد.
تسنیم: مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران از جذب ۲۳۰ میلیون دلار سرمایه خارجی در ۱۱‌ماهه امسال در استان تهران خبر داد.
ایلنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد ۷۰۰ هزار شغل در سال ۹۶ قطعی است.
شانا: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن اینکه از بدهی ۵۰ میلیارد‌دلاری این شرکت خبر داد، در مورد میزان تولید نفت ایران گفت: تولید نفت اواخر فروردین‌ماه به چهار میلیون بشکه در روز می‌رسد.
مهر: معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: بیش از ۲۲۰ هزار حساب پراکنده دولت در سطح شبکه بانکی به ۷۰ هزار حساب کاهش و در بانک مرکزی متمرکز شده است.
ایسنا: سفیر فرانسه در ایران گفت: شرکت‌های فرانسوی برای همکاری با شرکت‌های ایرانی و صنعت خودرو این کشور بسیار مصمم هستند.
مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بخش درآمدی لایحه بودجه ۹۶ مصوب کردند که قیمت بنزین، گازوئیل و سایر حامل‌های انرژی در سال آینده افزایش نیابد.
مهر: وزیر نفت با بیان اینکه تاکنون قراردادی مطابق با الگوهای جدید نفتی بسته نشده است، گفت: قرارداد با توتال حداکثر تا دو ماه آینده نهایی می‌شود.
ایسنا: رئیس جهاد کشاورزی استان فارس، خسارت‌های واردشده به بخش کشاورزی از محل وقوع سیل در هفته گذشته را بیش از 200 میلیارد تومان ارزیابی کرد.
ایرنا: معاون وزیر ارتباطات گفت: طی سال‌های 13۹۲ تا 13۹۵ شاهد افزایش ۹۸‌میلیونی تعداد گوشی‌های هوشمند در ایران بوده‌ایم.
فارس: به گفته وزیر انرژی روسیه، گردش تجاری میان روسیه و ایران بر مبنای سال به سال ۷۰ درصد در سال ۲۰۱۶ رشد کرد و به ۲ /۲ میلیارد دلار رسید.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید