شناسه خبر : 6243 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط رکود نباید سخت‌گیری مالیاتی وجود داشته باشد و در این شرایط باید تنفسی برای صنعتگران ایجاد کرد.
ایلنا: عباس جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران با اشاره به همکاری بانک مرکزی در پرونده ثامن‌الحجج گفت: در دو سالی که پرونده در دادسرای تهران تحت رسیدگی است، حداقل شش هزار حساب بانکی توقیف شد و 2200 میلیارد تومان وجوه سپرده‌گذاران مسترد شد.
فارس: متوسط قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله‌شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران در خردادماه سال جاری 2 /4 میلیون تومان بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب به میزان 2 /1 و 5 /3 درصد افزایش نشان می‌دهد.
مهر: بیژن نامدارزنگنه، وزیر نفت با اشاره به پیش‌بینی حذف مصوبه بنزینی مجلس نهم در اصلاحیه لایحه بودجه سال 13۹۵ (بنزین دونرخی و احیای سیستم کارت سوخت) گفت: کارت سوخت تاثیری بر مدیریت مصرف بنزین ندارد و عرضه تک‌نرخی بنزین ادامه می‌یابد.
ایرنا: محمد فطانت‌فرد، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه روند اجرایی تاسیس نهمین نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس آغاز شده است، از متقاضیان داخلی و خارجی برای دریافت مجوز فعالیت موسسه‌های رتبه‌بندی اعتباری دعوت کرد.
مهر: سازمان همکاری‌های اقتصادی و توسعه در جدیدترین گزارش شاخص ریسک کشورهای دنیا، رتبه ایران را با یک پله بهبود نسبت به گزارش پیشین ارزیابی و اعلام کرد که شاخص ریسک ایران به شش رسید.
اقتصادنیوز: شاپور محمدی، معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت با در پیش گرفتن دو سیاست اصلی تقویت صادرات و تحریک تقاضای داخلی، خروج از رکود اقتصاد را با قوت پیگیری می‌کند و تداوم طرح کارت خرید اعتباری از جمله اقدام‌ها در این راستاست.
ایسنا: علی‌اکبر شعبانپور، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس می‌گوید با ورود پنج فاز دیگر پارس جنوبی به مدار تولید تا پایان امسال، مجموع تولید از این میدان ۱۰۰ میلیون مترمکعب افزایش خواهد یافت که به این ترتیب سهم ایران از این میدان مشترک گازی به ۵۲۶ میلیون مترمکعب می‌رسد.
خانه‌ملت: محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه‌ای خطاب به رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی تصریح کرد: نظارت موثر بانک مرکزی ضمانت اجرای کاهش نرخ سود بانکی است.
فارس: یک مقام مسوول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه امکان حذف سیستمی ۲۴ میلیون نفر از یارانه‌بگیران وجود دارد، گفت: با هدف درصد خطای کمتر، پیشنهاد حذف ۱۰ میلیون نفر را داده‌ایم.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها