شناسه خبر : 2286 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایلنا: ولی‌الله سیف، رئیس‌کل بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات به ۱۳ هزار بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: سرمایه‌های خرد و کلان مردم تولید را تامین مالی کرد.
خانه‌ملت: محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت با بیان اینکه آیین‌نامه بخشش جرایم دیرکرد بانکی تا یک ماه آینده ابلاغ می‌شود، گفت: یکسان‌سازی نرخ ارز تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد.
تسنیم: پیمان قربانی، معاون اقتصادی بانک مرکزی با اشاره به تسویه بدهی‌های دولت به بانک‌ها گفت: به کار بستن استفاده از این راهکارها جادو نخواهد کرد زیرا باید پذیرفت رفع مشکلات بانکی راه‌حل‌های کوتاه‌مدت ندارد بلکه باید میان‌مدت و با سالم‌سازی تصمیمات لازم انجام شود.
مهر: امین دلیری، رئیس سازمان فروش اموال تملیکی با اشاره به ضرورت کسب اجازه سازمان ملی استاندارد برای برگزاری مزایده خودروهای لوکس گفت: پورشه‌های قاچاق، امحا نشده و صادر می‌شوند.
تسنیم: میرعلی اشرف عبدالله پوری‌حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اعلام اینکه سود سهام عدالت سال آینده متعلق به دولت نبوده و به مشمولان تعلق دارد گفت: اگر سهام را نتوانیم آزاد کنیم و قابل معامله هم نباشد، لااقل باید سود آن را در سال آینده به مشمولان پرداخت کنیم.
ایسنا: به گفته هوشنگ فلاحتیان، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در هیچ کشوری ارزان‌تر از ایران برق به مردم ارائه نمی‌شود و ۶۷ درصد مشترکان برق به‌طور متوسط تنها ۱۰ هزار تومان ماهانه پول برق می‌دهند که این میزان یک درصد از درآمد مردم ایران را شامل می‌شود.
فارس: مدیرعامل بانک قوامین با اشاره به صعودی شدن نرخ سود در بازار بین بانکی، گفت: تا سه ماه پیش نرخ سود در بازار بین بانکی به 17 و 16 درصد کاهش یافته بود، اما در ماه‌های اخیر این روند صعودی شده و برخی بانک‌هایی که با مشکل نقدینگی مواجه هستند برای تامین آن حاضر به دریافت اعتبار با نرخ‌ 22 درصد هم هستند.
ایرنا: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران (رگولاتوری) تاییدیه لازم برای واردات سه مدل گوشی تلفن همراه با نشان تجاری اپل (شامل آیفون 7، آیفون SE و آیفون 6S) را داد تا واردکنندگان برای واردات آنها اقدام کنند.
صداوسیما: میزان بارش‌های کشور در شش حوضه آبریز اصلی، از ابتدای مهر تا پایان هفته اول آبان‌ماه در مقایسه با دوره‌های مشابه سال قبل، 68 درصد کاهش داشته است.
تسنیم: اصغر فخریه‌کاشان، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی از ورود ۵ تا ۹ فروند هواپیمای نو به ناوگان هوایی کشور در اواخر سال جاری خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید