شناسه خبر : 2038 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران گفت: اداره بندر چابهار برای مدت معینی و مطابق با فرمولی به هندی‌ها واگذار شده است.
صداوسیما: معاون شرکت خدمات بازرگانی دولتی ایران از ثبت رکورد تازه خرید گندم به میزان 11 میلیون و 350 هزار تن خبر داد.
فارس: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح مسکن اجتماعی پس از اتمام طرح مسکن مهر کلید می‌خورد، گفت: شروع طرح مسکن اجتماعی منتظر ایجاد ردیف بودجه در دولت و مجلس است.
تسنیم: رئیس کل گمرک ایران گفت: ارزش مجموع کالاهای قاچاق کشف‌شده در چهار ماه نخست امسال ۶۰۰ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با سال گذشته ۸۰ درصد رشد داشته است.
ایرنا: رئیس کل بانک مرکزی گفت: 15 درصد معوقات نظام بانکی کشور ناشی از دارایی‌های غیرپولی است.
خانه‌ملت: سخنگوی هیات رئیسه مجلس از تقدیم لایحه اصلاح‌شده برنامه ششم توسعه با امضای رئیس‌جمهور و با تاکید بر همان محورها و اهداف لایحه قبلی خبر داد.
مهر: معاون اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه هر ماه باید ١٥٠هزار وام ازدواج پرداخت شود، گفت: پرداخت این وام اکنون سرعت گرفته و رئیس کل هر هفته گزارش پرداخت‌ها را از بانک‌ها مطالبه می‌کند.
اقتصادنیوز: دادستان تهران با اشاره به رسیدگی به گزارش تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد و افزود: مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.
صداوسیما: ابوالقاسم رحیمی انارکی، عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: 93 تا 95 درصد تسهیلات بانک مسکن به حوزه مسکن اختصاص دارد.
ایرنا: رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: افزون بر 391 تریلیون و 809 میلیارد ریال سهم دولتی در دولت یازدهم واگذار شده است که 38 درصد کل واگذاری‌ها در 15 سال گذشته را دربر می‌گیرد.
فارس: رئیس مرکز تحقیقات راه و مسکن با بیان اینکه ارزش فعلی راه‌های کشور 70 میلیارد دلار است، گفت: حداقل اعتبار لازم برای نگهداری سالانه راه‌ها 1 /2 میلیارد دلار است که یک‌سوم این رقم هم به نگهداری اختصاص نمی‌یابد.
تسنیم: در سال ۹۴ در مجموع یک میلیارد و ۲۴۱ میلیون دلار صرف خرید بنزین از کشورهای خارجی شده و در حال حاضر نیز روزانه چیزی در حدود پنج میلیون دلار هزینه واردات بنزین برای کشور است.
صداوسیما: مصرف بنزین تهران در پنج ماهه نخست امسال با چهار درصد رشد نسبت به مدت مشابه پارسال به دو میلیارد و 236 میلیون و 904 هزار لیتر رسید.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها