شناسه خبر : 19954 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

د‌ید‌ه‌‌بان بازار

وبملت: بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه بانک ملت موافقت کردند.

فملی: شرکت ملی صنایع مس ایران در دوره شش‌ماهه منتهی به 31 شهریور‌ماه 92 مبلغ 275 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

دکوثر: شرکت داروسازی کوثر در دوره منتهی به 31 شهریور‌ماه سال جاری مبلغ 222 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و به 41 درصد از پیش‌بینی‌هایش رسید.

حفاری: شرکت حفاری شمال طی دوره شش‌ماهه نخست سال با اختصاص 457 ریال سود به ازای هر سهم معادل 51 درصد از پیش‌بینی‌هایش را محقق کرد.

شبهرن: شرکت نفت بهران پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 بر اساس عملکرد واقعی دوره هشت‌‌ماهه را مبلغ 8076 ریال اعلام کرد که در مقایسه با اطلاعیه قبلی (مبلغ 5983 ریال) حدود 35 درصد افزایش داشته است.

رانفور: هیات‌مدیره شرکت خدمات انفورماتیک مصوب کرد، بخشی از سهام شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز (حدود 17 درصد) با قیمت کارشناسی به شرکت ملی انفورماتیک واگذار شود که این موضوع تعدیلی در حدود شش درصد در سود هر سهم سال 92 خواهد داشت.

وسپه: شرکت سرمایه‌گذاری سپه اعلام کرد اخیراً شایعاتی مبنی بر فروش زمین این شرکت در شهرستان لواسان در بازار مطرح شده که در این خصوص تاکید می‌‌شود تاکنون مشکل تفکیک و پروانه ساخت زمین مزبور حل نشده است.

ثغرب:
شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب برای هر سهم در سال مالی 92 مبلغ 635 ریال سود خالص محقق کرده که در مقایسه با آخرین بودجه 9 درصد کاهش داشته است.

ولصنم: شرکت لیزینگ صنعت و معدن پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30 آذر‌ماه 93 را مبلغ 361 ریال اعلام کرد.

ساربیل: شرکت سیمان آرتا اردبیل (سیمان اردبیل و آهک آذرشهر) پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30 آذر‌ماه 93 را با سرمایه 140 میلیارد ریال معادل 2746 ریال اعلام کرد.

تکمبا: شرکت کمباین‌سازی ایران در دوره شش‌ماهه نخست سال جاری با اختصاص 101 ریال زیان به ازای هر سهم معادل 94 درصد از پیش‌بینی‌هایش را پوشش داد.

بشهاب: شرکت لامپ پارس شهاب در دوره شش‌ماهه با اختصاص 618 ریال سود به ازای هر سهم به 39 درصد از پیش‌بینی‌هایش رسید.

تاپیکو: شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین به دلیل پیش‌بینی افزایش سودآوری شرکت‌های سرمایه‌پذیر پیش‌بینی درآمد هر سهم خود را در آذر‌ماه 92 با هشت درصد افزایش به 1013 ریال رساند.

شپدیس: شرکت پتروشیمی پردیس پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی 93 را به صورت حسابرسی‌شده معادل 4511 ریال اعلام کرد.

خراسان: شرکت پتروشیمی خراسان دلایل تعدیل 8/1‌درصدی سود خود را افزایش نرخ فروش محصولات اوره داخلی، آمونیاک و ملامین و همچنین درآمدهای غیر‌عملیاتی شامل سود حاصل از فروش یک باب ساختمان شرکت اعلام کرد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها