شناسه خبر : 19767 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

فارس: قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح جامع برخورد با سیگار قاچاق که 20 برند معروف را شامل می‌شود، در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصویب و نهایی شد. بر اساس این طرح، برخورد از مرزها آغاز می‌شود و تا توزیع در پشت ویترین ادامه دارد.

صداوسیما: وزیر راه ‌و شهرسازی در دیدار با همتای افغانی خود گفت: راه‌آهن ایران به افغانستان تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

ایسنا: معاون نظارت بانک مرکزی از احتمال واگذاری موسسه اعتباری منحله «میزان» به مجموعه‌ای از شرکت‌های خارجی فعال در داخل کشور خبر داد.

ایرنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه افتتاحیه اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول در لیما، پایتخت پرو، همکاری با موسسات توسعه‌ای بین‌المللی را از اولویت‌های کشور دانست و گفت: فصل جدیدی از ارتباطات اقتصادی ایران با کشورهای جهان گشوده شده است.

مهر: همزمان با پایان طرح استراتژیک تعمیرات اساسی خطوط لوله زیرزمینی در پایانه خارک، بزرگ‌ترین پایانه نفتی ایران در خلیج فارس آماده لغو تحریم‌ها و صدور دستور افزایش تولید و صادرات نفت کشور شده است.

ایلنا: اکبر ترکان، مشاور عالی رئیس‌جمهور با اشاره به کمپین نخریدن خودرو صفر داخلی گفت: در این‌باره حق با مردم و مشتریان است، اما از مصرف‌کنندگان تقاضا داریم به خودروسازان فرصت دهند.

تسنیم: سخنگوی دولت گفت: در زمینه کاهش نرخ سود بانکی هر سه دستگاه بانک مرکزی، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هم‌نظر هستند و بانک مرکزی به‌عنوان مجری این‌کار خواهان کاهش تدریجی نرخ سود است.

فارس: معاون اول رئیس‌جمهور، اساسنامه صندوق تثبیت بازار سرمایه را که به تصویب هیات وزیران رسیده، برای اجرا به وزارت اقتصاد، سازمان مدیریت، بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی ابلاغ کرد.

مهر: معاون وزیر نیرو با بیان اینکه دیگر ظرفیت جدیدی برای سدسازی در ایران وجود ندارد، گفت: شاید بتوان با رعایت مسائل زیست‌محیطی، برای جلوگیری از ورود آب قابل شرب به خلیج فارس و دریای عمان در جنوب سد ساخت.

تسنیم: رئیس سازمان توسعه تجارت از پیشنهاد آزاد شدن واردات خودروهای بیشتر از 2500 سی‌سی به دولت خبر داد و گفت: خودروهای بالای 2500 سی‌سی لزوماً خودرو لوکس به حساب نمی‌آیند و تنها قیمت ملاک لوکس بودن آنهاست.

فارس: آیت‌الله مکارم‌شیرازی در دیدار با رئیس ‌سازمان امور مالیاتی با اشاره به اهمیت مالیات در اقتصاد کشور، اظهار کرد: مردم باید پرداخت مالیات را جزو هزینه‌های زندگی خود بدانند.

ایرنا: معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی اعلام کرد: آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تا پایان امسال اعمال می‌شود، اما این امر لزوماً به معنای افزایش قیمت‌ها نیست.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید