شناسه خبر : 17548 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

خانه ملت: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه در سال جاری با کسری بودجه روبه‌رو نخواهیم شد، گفت: در صورتی که حساب صندوق توسعه ملی مشابه حساب ذخیره ارزی تلقی شود، مشکل کسری بودجه سال 94 حل خواهد شد.

فارس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی بایزید مردوخی را به سمت مشاور وزیر در زمینه سیاستگذاری و توسعه منصوب کرد.

اقتصادنیوز: با وجود رشد هشت‌درصدی ارزش مجموع صادرات غیرنفتی ایران در هفت‌ماهه سال 93، صادرات ایران به سه کشور از پنج مقصد اصلی صادراتی‌اش (شامل عراق، افغانستان و هند) در این دوره با کاهش روبه‌رو شده است.

ایسنا: قیمت خودروهای لوکس با حجم موتور بیش از 2500 سی‌سی به طور میانگین 10 درصد افزایش‌ یافته است.

ایلنا: حجم بارش‌های کشور از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه 93) تا آغاز هفته گذشته به 22 میلی‌متر رسید. این میزان در مدت مشابه سال آبی گذشته هفت میلی‌متر و دوره مشابه متوسط درازمدت 12 میلی‌متر بوده است.

ایرنا: گزارش عملکرد بازار بیمه کشور در شش‌ماهه اول سال 1393 نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد 8/35‌درصدی حق بیمه‌های تولیدی و رشد 3/19‌درصدی پرداخت خسارت حکایت دارد.

فارس: وزارت نیرو اعلام کرد: حجم کنونی آب موجود در مخازن سدهای تامین‌کننده آب استان تهران 401 میلیون مترمکعب است که در مقایسه با رقم 464 میلیون مترمکعب آب موجود سدها در زمان مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش ‌یافته است.

ایسنا: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه ایران در حال حاضر روزانه 550 میلیون مترمکعب گاز تولید می‌کند، گفت: قصد داریم تولید گاز خود را تا سال 2017 میلادی به روزانه یک میلیارد مترمکعب برسانیم که عمدتاً از میدان پارس جنوبی خواهد بود.

مهر: در طول هفت‌ماهه نخست سال جاری و همزمان با سقوط آزاد ذخیره بنزین 400 تومانی کارت‌های سوخت، ایرانی‌ها بیش از 15 میلیارد لیتر بنزین و 22 میلیارد لیتر گازوئیل مصرف کردند و با وجود افزایش قیمت‌ها، رشد مصرف این دو فرآورده نفتی مهار نشده است.

اقتصادنیوز: رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی عنوان کرد: نرخ متوسط حوادث ساختمانی در دنیا حدود 11 درصد از کل حوادث ناشی از کار است و در ایران این رقم 47 درصد است.

مهر: رحیم میدانی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان اینکه یک‌چهارم آب شرب کشور در تهران مصرف می‌شود، بر لزوم تقویت زیرساخت‌های کنترل کیفیت آب در کشور تاکید کرد و گفت: کیفیت آب خط قرمز محسوب می‌شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها