شناسه خبر : 16388 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

اقتصادنیوز: هیات وزیران عبدالناصر همتی، مدیرعامل پیشین بانک ملی را به عنوان رئیس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین کرد. در همین حال محمدرضا حسین‌زاده، عضو هیات‌مدیره این بانک به عنوان سرپرست بانک ملی ایران منصوب شد.
مهر: محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از خردادماه سال جاری، آمارهای رشد صنعت در بخش‌های مختلف را پانزدهم هرماه منتشر می‌کنیم.
ایسنا: محسن جلال‌پور رئیس اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از شیوه پرداخت یارانه‌ها تصریح کرد: حذف 24 میلیون یارانه‌بگیر، در عادلانه یا ناعادلانه بودن شیوه پرداخت یارانه تغییری ایجاد نمی‌کند.
صداوسیما: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده داد حدود 30 هزار روستای کشور را در نیمه نخست سال به اینترنت پرسرعت متصل کند.
تسنیم: سفیر عمان در تهران گفت: برای نخستین بار در نظر داریم یکی از بنادر خود را در اختیار ایرانی‌ها قرار دهیم ضمن اینکه به زودی از بسته ویزایی برای ایرانی‌ها پرده‌برداری خواهیم کرد.
مهر: دولت در ادامه روند بازنگری در فهرست کالاهای وارداتی، شش ردیف جدید کالایی را از فهرست مشمولان دریافت ارز مبادلاتی حذف کرد. مرغ خرد‌نشده تازه یا سرد‌کرده و کره بسته‌بندی‌شده از جمله این اقلام هستند.
ایلنا: وزیر نفت با بیان اینکه وزارت نفت به اجرای مسوولیت‌های اجتماعی واقف است، افزود: همه فکر می‌کنند ما پولدار هستیم، اما درآمدهای ناشی از صادرات نفت به خزانه واریز می‌شود و تنها مبلغ کمی از آن سهم نفت است.
ایرنا: مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: با ایجاد رقابت بین حمل و نقل جاده‌ای و ریلی هم‌اکنون مقدمات آزادسازی نرخ بلیت قطارهای مسافری در کشور فراهم شده است.
مهر: اغلب سازندگان مسکن برای دریافت وام ۱۵۰ میلیون‌تومانی ساخت مسکن با مشکل مواجه‌اند و بانک از آنها می‌خواهد که ۱۵ تا ۲۰ درصد از مبلغ وام را در حساب خود، داشته باشند.
صداوسیما: رئیس اتاق اصناف تسلط دولت بر مدیریت 82 درصد اقتصاد کشور را سبب کاهش سهم مردم تا 18 درصد در این بخش دانست.
ایرنا: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، زمان آغاز بهره‌برداری خط تولید سایپا در الجزایر را پایان امسال اعلام کرد و گفت: قرارداد سایپا و سیتروئن خردادماه امسال امضا می‌شود.
ایرنا: مدیرکل دفتر بررسی‌های اقتصادی و خدمات امور مشترکان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه هیچ افزایشی در نرخ آب در سال 1395 اعمال نشده است، خواستار دقت نظر مشترکان به دوره‌های قرائت کنتورها در محاسبه قبوض شد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها