شناسه خبر : 13009 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

نایب رئیس‌ اتاق اصناف تهران: در حال حاضر ۷۵ درصد تلفن همراه در بازار قاچاق است و اگر تعرفه تلفن همراه صفر شود تلفن‌های همراه از راه قانونی وارد کشور می‌شوند و فقط هشت درصد ارزش افزوده به قیمت آن اضافه می‌شود.

ایسنا: نایب رئیس‌ اتاق اصناف تهران: در حال حاضر 75 درصد تلفن همراه در بازار قاچاق است و اگر تعرفه تلفن همراه صفر شود تلفن‌های همراه از راه قانونی وارد کشور می‌شوند و فقط هشت درصد ارزش افزوده به قیمت آن اضافه می‌شود.
مهر: رئیس اتاق بازرگانی ایران: نقدینگی در سیاستگذاری اقتصادی امری ضروری و جزو ذات نظام تصمیم‌گیری در این حوزه است.
فارس: رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی: ارز دولتی بلای جان بازار کالای اساسی است و باید نرخ ارز آزاد شود.
ایلنا: رئیس هیات مدیره اتاق تعاون: در حال حاضر دولت 80 درصد اقتصاد کشور را در دست دارد و به همین جهت بخش خصوصی و تعاونی نمی‌تواند به خوبی رقابت کند.
پانا: رئیس اتاق تهران: اگر به رکود توجه نشود به بخش تولید آسیب می‌رسد و متاسفانه در بسته رکود واحدهای کوچک و متوسط در روابط با بانک‌ها در اولویت‌بندی دیده نشده‌اند.
تسنیم: رئیس‌ انجمن سی‌ان‌جی: در تشکیل صف‌های چند‌کیلومتری مقابل جایگاه‌ها مقام اول دنیا را داریم ولی از نظر ایمنی مخازن جزو آخرین رده‌های استاندارد جهانی هستیم.
خبرآنلاین: عضو هیات نمایندگان اتاق تهران: اگر سیستمی الکترونیکی بین اتاق بازرگانی، گمرک و سازمان‌های ذی‌ربط به صورت یکپارچه به وجود آید و دستگاه‌های مرتبط همکاری داشته باشند وضعیت مطلوب‌تر می‌شود.
ایلنا: در پی صدور مجوز تاسیس شورای مشترک بازرگانی ایران و آفریقا، انتخابات هیات رئیسه‌ این اتاق برگزار و اتاق بازرگانی ایران و آفریقا تاسیس شد.
ایسنا: بر اساس آمار انجمن صنایع نساجی ایران، طی چهار‌ماهه نخست امسال بیش از 113 میلیون دلار انواع نخ وارد کشور شد و واردات انواع پارچه هم در همین مدت بیش از 100 درصد افزایش یافت.
فارس: نایب رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران: در صورتی که سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به درستی اجرایی می‌شد هیچ نیازی به بسته خروج از رکود نبود.
تسنیم: عضو هیات نمایندگان اتاق تهران: تصویب لایحه پیشنهادی دولت برای خروج از رکود زمان‌بر خواهد بود و در کنار آن برخی از نمایندگان طرحی در راستای حمایت از تولید با ارائه تسهیلات تدوین کرده‌اند.
پانا: دبیر کل انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی: پرداخت جوایز صادراتی به جای آنکه در چارچوب تصمیم‌های متغیر دولت‌ها باشد، باید در ردیف‌های بودجه قرار گیرد تا دچار وقفه نشود.
ایسنا: اتحادیه صنف فروش میوه و سبزی تهران در اطلاعیه‌ای به منظور رعایت تکالیف قانونی و مقررات صنفی، سود بیش از 35 درصد را ممنوع اعلام کرد.
فارس: دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از صادرات پکیج دیواری تولید ایران به کشورهای مختلف از جمله کشورهای اروپایی خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید