شناسه خبر : 12926 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

آلبوم رویدادها

پدیده گورخواب‌ها با واکنش اصغر فرهادی و پاسخ حسن روحانی همراه شد. عکس: سعید غلامحسینیدر پی وقوع توفان ریزگردها در خوزستان، اهواز و برخی دیگر از شهرهای استان میزان گرد‌و‌خاک‌ها به ۱۸ برابر حد مجاز رسید.
عکس: خبرگزاری مهر
مرگ کوله‌برها در بهمن شدید کردستان
اولین هواپیمای ایرباس در قالب قرارداد ایران‌ایر با شرکت فرانسوی ایرباس به‌طور رسمی بعد از 38 سال به ناوگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پیوست. عکس: میزانساختمان 17 طبقه پلاسکو که یکی از مهم‌ترین مراکز تولید و فروش پوشاک در تهران بود، بعد از نزدیک به 54 سال از ساخت آن در خیابان جمهوری در تاریخ 30 دی‌ماه امسال بر اثر آتش سوزی فروریخت. - عکس: ایسناخبر تعطیلی شرکت ارج، اولین کارخانه تولید لوازم خانگی کشور با قدمتی 80‌ساله که نامی آشنا در کشور است به دلیل تشدید مشکلات تولید در خرداد ماه سال 1395 اعلام شد. - عکس: تسنیم
ترامپ در روزهای اول ورود به کاخ سفید مکالمه‌ای تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برقرار کرد.بازگشت آب به تالاب جازموریان بعد از 20 سال - عکس: ایسنادو دستگاه قطار مسافربری آذرماه امسال در ایستگاه هفت‌خوان در مسیر دامغان‌-سمنان با هم برخورد کردند و آتش گرفتند. حادثه‌ای که ده‌ها کشته و زخمی بر جا گذاشت.
با امضای رئیس‌جمهور حسن روحانی، متن منشور حقوق شهروندی جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها