شناسه خبر : 12541 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

مهر: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه هنوز دادگاه لوکزامبورگ حکمی برای توقیف اموال بلوکه‌شده ایران صادر نکرده است، گفت: این اموال تا صدور حکم، توقیف است.
ایسنا: دبیر کانون سراسری انجمن صنفی پرورش‌دهندگان تخم‌مرغ گفت: کاهش تولید ناشی از بیماری و حک نشدن قیمت روی محصول عامل گرانی تخم‌مرغ و نوسان بازار آن است.
پانا: سخنگوی دولت می‌گوید در بودجه سال 1395، بالغ بر 294 هزار میلیارد تومان منابع مصوب داشتیم که بر اساس گزارش مقدماتی، 282 هزار میلیارد تومان یعنی 96 درصد تحقق پیدا کرد.
فارس: تولید نفت خام ایران در ماه مارس نسبت به ماه پیش از آن 10 هزار بشکه در روز افزایش یافته و به 77 /3 میلیون بشکه در روز رسیده است. تولید نفت ایران ماهانه رشد 5 /0‌درصدی و سالانه رشد 6 /24‌درصدی دارد.
ایسنا: دادستان دیوان محاسبات گفت: پس از بررسی 300 پرونده مشخص شد که میزان صحیح مازاد دریافتی‌ها در زمینه حقوق‌های غیرمتعارف، پرداختی‌های خلاف قانون ناشی از تصمیمات نادرست و تضییع حقوق بیت‌المال در قبال خزانه، پنج هزار و صد میلیارد تومان است و پس از صدور رای، چهار هزار و 100 میلیارد تومان به بیت‌المال بازگردانده شد.
ایرنا: مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: از 49 میلیون نفر مشمول سهام عدالت نزدیک به دو میلیون و 600 هزار نفر فوت کرده‌اند که در آینده، صورت‌حساب این افراد پس از طی مراحل انحصار وراثت، به ورثه ارائه می‌شود.
پانا: ​رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اعلام اینکه قاچاق دو میلیون نفر را بیکار کرده است، گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰ دستگاه در بخش مبارزه با قاچاق کالا وجود دارند که هماهنگی لازم بین آنها وجود ندارد و برنامه مدون قابل رصد هم نداریم.
ایسنا: رئیس کل گمرک ایران از تعدد و گوناگونی مجوزهای لازم برای صادرات و واردات کالا انتقاد کرد و گفت: در ایران برای کالاهای مختلف ۲۳ سازمان مجزا باید مجوز صادر کنند و بعضاً یک کالا برای واردات باید از چند سازمان مختلف مجوز بگیرد.
فارس: قائم‌مقام بانک مرکزی گفت: اکنون ارزش تقریبی مجموع سپرده‌های بانک‌ها و موسسات اعتباری در ایران به 364 میلیارد دلار و میزان تسهیلات بانک‌ها به 250 میلیارد دلار در ماه فوریه سال 2017 رسیده است.
خبرآنلاین: به گزارش مرکز آمار شاخص قیمت تولیدکننده بخش کشاورزی در فصل پاییز سال ۱۳۹۵ نسبت به فصل قبل 39 /10 درصد کاهش و نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) 91 /3 درصد افزایش یافته است.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید