شناسه خبر : 12066 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور در احکام جداگانه و بر اساس پیشنهاد چهار عضو کابینه خود، رضا شیوا، فرهاد خدادادکاشی، ابوالفضل فاطمی‌زاده، ابراهیم بهادرانی، محمد روحانی‌پور، احمد دوست‌حسینی، ولی رستمی و احمد داودی را به عضویت در شورای رقابت منصوب کرد.

ایرنا: سخنگوی دولت گفت: گزارش‌های مقدماتی که در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تهیه شده حاکی از رشد مثبت اقتصادی در سه‌ماهه نخست امسال است.

صداوسیما: رئیس کمیته بازنگری قراردادهای نفتی ایران گفت: ایران امضای حدود ۵۰ قرارداد جدید اکتشاف و تولید را در آینده‌ای نزدیک ارائه خواهد کرد.

تسنیم: رئیس سازمان تجارت خارجی ژاپن (جترو) گفت: به دنبال شرکای ایرانی برای تولید خودرو و قطعات در ایران هستیم.

ایسنا: وزیر اقتصاد طی نامه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی از آنان خواست نسبت به ارسال اطلاعات بدهی‌ها و مطالبات خود به وزارت امور اقتصادی و دارایی اقدام کنند.

صداوسیما: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هنوز درخواستی از شرکت‌های خارجی و چندملیتی برای ایجاد پمپ‌بنزین‌های زنجیره‌ای در ایران دریافت نکرده‌ایم.

مهر:‌ وزیر کار با اعلام اینکه این ماه هم یارانه تعدادی از دریافت‌کنندگان یارانه نقدی قطع می‌شود، گفت: ۸۰ درصد حذف‌شدگان نسبت به قطع یارانه خود اعتراض نکردند.

فارس: ولی‌الله سیف در جمع مدیران عامل بانک‌ها به آماده‌سازی شرایط جهت اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اشاره کرد و گفت: فعالیت همه بانک‌ها باید سریعاً به شرایط قبل از تحریم برگردد.

تسنیم: مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: مشتری حق دارد از ما کیفیت، خدمات و نوآوری بخواهد اما رسیدن به این اهداف مهم، حاصل یک فرآیند و نیازمند زمان است.

عصرایران: نایب‌رئیس اتحادیه اتومبیل تهران با اشاره به کسادی شدید در بازار خرید و فروش خودرو خاطرنشان کرد: در این بازار کساد بیشتر خودروهای دست دوم خرید و فروش می‌شود تا خودروهای صفر کیلومتر.

ایسنا: در نیمه نخست امسال بالغ بر 25 هزار و 200 تن پسته به ارزش 208 میلیون دلار به 52 کشور صادر شده که در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته بیش از 315 درصد از نظر وزنی و بالغ بر 310 درصد از نظر ارزشی رشد داشته است.

صدا‌و‌سیما: معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت تلاش همگانی برای ایجاد رونق اقتصادی گفت: پرداخت مشوق‌های صادراتی از سر گرفته می‌شود.

فارس: معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۳۰ هزار شغل توسط بخش تعاون در شش ماه ابتدایی سال ۹۴ خبر داد و گفت: فعالیت تعاونی‌ها با توجه به سند راهبردی تدوین‌شده، در آینده گسترده‌تر خواهد شد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید