شناسه خبر : 12066 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور در احکام جداگانه و بر اساس پیشنهاد چهار عضو کابینه خود، رضا شیوا، فرهاد خدادادکاشی، ابوالفضل فاطمی‌زاده، ابراهیم بهادرانی، محمد روحانی‌پور، احمد دوست‌حسینی، ولی رستمی و احمد داودی را به عضویت در شورای رقابت منصوب کرد.

ایرنا: سخنگوی دولت گفت: گزارش‌های مقدماتی که در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تهیه شده حاکی از رشد مثبت اقتصادی در سه‌ماهه نخست امسال است.

صداوسیما: رئیس کمیته بازنگری قراردادهای نفتی ایران گفت: ایران امضای حدود ۵۰ قرارداد جدید اکتشاف و تولید را در آینده‌ای نزدیک ارائه خواهد کرد.

تسنیم: رئیس سازمان تجارت خارجی ژاپن (جترو) گفت: به دنبال شرکای ایرانی برای تولید خودرو و قطعات در ایران هستیم.

ایسنا: وزیر اقتصاد طی نامه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی از آنان خواست نسبت به ارسال اطلاعات بدهی‌ها و مطالبات خود به وزارت امور اقتصادی و دارایی اقدام کنند.

صداوسیما: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هنوز درخواستی از شرکت‌های خارجی و چندملیتی برای ایجاد پمپ‌بنزین‌های زنجیره‌ای در ایران دریافت نکرده‌ایم.

مهر:‌ وزیر کار با اعلام اینکه این ماه هم یارانه تعدادی از دریافت‌کنندگان یارانه نقدی قطع می‌شود، گفت: ۸۰ درصد حذف‌شدگان نسبت به قطع یارانه خود اعتراض نکردند.

فارس: ولی‌الله سیف در جمع مدیران عامل بانک‌ها به آماده‌سازی شرایط جهت اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اشاره کرد و گفت: فعالیت همه بانک‌ها باید سریعاً به شرایط قبل از تحریم برگردد.

تسنیم: مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: مشتری حق دارد از ما کیفیت، خدمات و نوآوری بخواهد اما رسیدن به این اهداف مهم، حاصل یک فرآیند و نیازمند زمان است.

عصرایران: نایب‌رئیس اتحادیه اتومبیل تهران با اشاره به کسادی شدید در بازار خرید و فروش خودرو خاطرنشان کرد: در این بازار کساد بیشتر خودروهای دست دوم خرید و فروش می‌شود تا خودروهای صفر کیلومتر.

ایسنا: در نیمه نخست امسال بالغ بر 25 هزار و 200 تن پسته به ارزش 208 میلیون دلار به 52 کشور صادر شده که در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته بیش از 315 درصد از نظر وزنی و بالغ بر 310 درصد از نظر ارزشی رشد داشته است.

صدا‌و‌سیما: معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت تلاش همگانی برای ایجاد رونق اقتصادی گفت: پرداخت مشوق‌های صادراتی از سر گرفته می‌شود.

فارس: معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۳۰ هزار شغل توسط بخش تعاون در شش ماه ابتدایی سال ۹۴ خبر داد و گفت: فعالیت تعاونی‌ها با توجه به سند راهبردی تدوین‌شده، در آینده گسترده‌تر خواهد شد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها