شناسه خبر : 10604 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

خبرنامه

خبرگزاری فارس به نقل از یک مقام مسوول نفتی گزارش داد پس از گذشت دو ماه، ایرلاین‌ها از ۷۰۰ میلیارد تومان بدهی خود تنها ۱۵ میلیارد تومان را پرداخت کرده‌اند و به همین دلیل وزارت نفت با ایرلاین‌ها اتمام حجت کرده است.

اولتیماتوم جدید نفتی‌ها به ایرلاین‌ها
خبرگزاری فارس به نقل از یک مقام مسوول نفتی گزارش داد پس از گذشت دو ماه، ایرلاین‌ها از 700 میلیارد تومان بدهی خود تنها 15 میلیارد تومان را پرداخت کرده‌اند و به همین دلیل وزارت نفت با ایرلاین‌ها اتمام حجت کرده است.

رشد ۲۲/۷‌درصدی چاپ اسکناس
رئیس کل بانک مرکزی از چاپ اسکناس نو برای روزهای پایانی سال جهت تامین نیازهای مالی مردم در انتهای سال و رشد ۲۲/۷ درصدی چاپ اسکناس در سال گذشته خبر داد.

احتمال تغییر مدیران خودروسازی؟

به گفته غلامرضا شافعی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت احتمال تغییر مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور وجود دارد. این در حالی است که قائم‌مقام وزارت صنعت و تجارت این موضوع را رد کرده است.

مذاکره با ایران برای پرداخت پول گاز وارداتی

وزیر انرژی ترکیه گفت: پول گاز وارداتی از جمهوری آذربایجان به زودی پرداخت می‌شود و در مورد پول گاز وارداتی از ایران با این کشور مذاکره می‌کنیم.

تعداد پروازها در نوروز 1392
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از صدور 2736 مجوز پروازی در نوروز 1392 به ایرلاین‌های داخلی و خارجی خبر داد.


محموله 100 هزار‌تنی گندم پاکستان به ایران ارسال نشد
«رویترز» به نقل از یک مقام پاکستانی با اشاره به عدم ارسال 100 هزار تن گندم این کشور به ایران بر‌خلاف توافقات قبلی، برخی اختلاف نظرها بین دو کشور در این خصوص را علت تاخیر در ارسال این محموله اعلام کرد.

پرداخت یارانه فقط با اعتبار مصوب
رحیم ممبینی معاون بودجه معاونت برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور مدعی شد: حتی یک ریال هم خارج از اعتبارات مصوب در پرداخت یارانه نقدی استفاده نشد.

اعلام قیمت‌های جدید خودرو تا پایان سال
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از تشکیل کمیته بررسی قیمت خودرو خبر داد و اعلام کرد: تا پایان سال نتایج این کمیته اعلام می‌شود.

تصویب بازگشت سیستم کوپنی
نمایندگان مجلس با تصویب اعطای سبد کالا شامل برنج، روغن و گوشت به اقشار آسیب‌پذیر، بازگشت سیستم کوپنی به اقتصاد کشور را تصویب کردند.

رونق خرید و فروش کارت بنزین
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از خرید و فروش کارت‌های کرایه‌ای بنزین و گازوئیل و وجود بازارهای خرید و فروش سهمیه بنزین 400‌تومانی ذخیره‌شده در این کارت‌ها به بیش از قیمت مصوب دولت خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها