شناسه خبر : 10486 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا:‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:‌ تاکنون بیشتر موانع فراروی عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی مسائل سیاسی بود، اما در دوره پسابرجام و با رفع موانع سیاسی امیدوار به عضویت در این سازمان هستیم.
فارس: قائم‌مقام سازمان توسعه تجارت اعلام کرد قوانین خوبی با عنوان رفع موانع تولید رقابت‌پذیر در ایران تصویب شده است که بر اساس آن سرمایه‌گذاران خارجی به مدت پنج سال از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شوند.
ایلنا: وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به اینکه آیا مسکن اجتماعی در این دوره از دولت کلید می‌خورد؟ گفت: اجرای طرح مسکن اجتماعی به اعتبارات مصوب در برنامه ششم توسعه بستگی دارد و باید ببینیم در برنامه ششم چه اعتباری برای این پروژه در نظر گرفته می‌شود.
ایسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از دو طبقه کردن پل صدر گفت: پل صدر، چهار مطالعه ندارد که چرا باید دو طبقه می‌شد، ولی صدها طرح مطالعه دارد که چطور باید دو طبقه شود.
صدا و سیما: رئیس سازمان خصوصی‌سازی بیشترین مقاومت در برابر اجرای قانون اصل44 را متوجه مدیران دولتی و برخی وزیران دانست که منافع و موقعیت‌شان را در خطر می‌بینند.
ایرنا: وزیر نفت گفت: فروش نفت ایران به هند با روپیه متوقف شده است و از این پس مطالبات نفتی به یورو دریافت می‌شود.
ایرنا: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از سفر هیاتی از شرکت بوئینگ به تهران و مذاکرات دوروزه با هفت شرکت ایرانی خبر داد و گفت: بوئینگ سری‌های جدید هواپیماهای 737، 787 و 777 را برای فروش به ایران از طریق تامین فاینانس از منابع خارجی پیشنهاد کرد.
اقتصادنیوز: رئیس انجمن واردکنندگان خودرو از افزایش 12 تا 15درصدی قیمت انواع خودروهای وارداتی در سال جدید خبر داد و گفت: هرگونه نوسان در قیمت ارز تاثیر مستقیمی بر قیمت خودروهای وارداتی دارد.
مهر:‌ مدیر امور ناشران شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از صدور ۸۴۴ هزار کد سهامداری جدید در سال 13۹۴ خبر داد.
ایسنا: معاون برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت از تعیین نرخ خوراک گاز طبیعی واحدهای پتروشیمی تا پایان این هفته خبر داد و گفت: این رقم برای شش ماه نخست امسال حدود 2 /8 سنت خواهد بود.
تسنیم: معاون رفاه وزارت تعاون مبنای حذف یارانه‌ها را خودرو، معامله ملکی، محل سکونت و شغل فرد اعلام کرد و گفت: این حق فرد است که بداند برای چه حذف شده است و ما به خود فرد می‌گوییم، ولی این موضوع را در رسانه‌ها نمی‌گوییم تا رفتار مردم تغییر نکند.
ایرنا: مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از امضای قرارداد با شرکت حمل و نقل دولتی قزاقستان برای تاسیس یک شرکت کشتیرانی مشترک خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها