شناسه خبر : 862 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

مهر: محمدحسن باقری، معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بر اساس نظرسنجی‌های صورت‌گرفته حدود ۸۰ درصد خانواده‌ها با اصل سربازی موافق هستند اما در مورد چگونگی انجام آن نظراتی دارند که در حقیقت پیرو همین نظرسنجی‌ها طرح بومی‌سازی سربازی ابلاغ شد که حتی‌الامکان سربازان در موطن یا نزدیک به موطن خود خدمت کنند.

مهر: محمدرضا رستمی، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اولویت‌های وزارت ورزش در حمایت از تولید محتوای بازی‌های رایانه‌ای گفت: از بازی‌های تولیدشده با محتوای مذاکره و برندسازی کشور حمایت می‌کنیم.

ایسنا: حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: از ۶۴ چهره ماندگار تربیتی در کشور ۱۱ اسفند تقدیر می‌شود.

فارس: سید‌حسن قاضی‌زاده‌هاشمی گفت: موضوع عرضه وسایل پیشگیری از بیماری ایدز به صورت رایگان به گروه‌های پرخطر مطرح شد چرا که در حال حاضر ٤٠ درصد از مبتلایان به ایدز را خانم‌ها تشکیل می‌دهند که این موضوع می‌تواند بسیار خطرآفرین باشد.

ایلنا: رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو: فقط داروهای فوریتی و OTC (بی‌نیاز به نسخه پزشک) را در منزل نگهداری کنید که عموماً برای تسکین درد یا برطرف کردن علائم سرماخوردگی -آنفلوآنزا و حساسیت به‌کار می‌رود و نگهداری آنتی‌بیوتیک، داروهای نسخه‌ای و داروهای ممنوع در منزل خطرناک هستند.

ایسنا: محمود خدادوست، معاون طب سنتی وزارت بهداشت: ما برای رشته‌های هومیوپاتی، انرژی درمانی و... مجوز نداده‌ایم و وزارت بهداشت با این مراکز برخورد می‌کند اما قوانین، بازدارنده نیست و متخلفان با پرداخت جریمه اندک گاه با ۱۰۰ هزار تومان آزاد شده و مجدد فعالیت خود را از سر می‌گیرند.

ایسنا: پرونده خط 2 متروی اصفهان که برخی آثار تاریخی این شهر را تهدید می‌کند‌، روی میز شهرداری قرار گرفت تا مسیر مناسب برای جلوگیری از تخریب بیشتر آثار تاریخی این شهر در متروی اصفهان انتخاب شود.

فارس: اکبر میرشکار، معاون امور فرهنگی کمیته امداد: سالانه بین ٦٠٠ تا ٧٠٠ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل به مدارس معرفی می‌شوند که تمام هزینه‌های تحصیلی آنها توسط کمیته امداد تامین می‌شود.

ایرنا: علی‌اکبر سیاری، معاون بهداشت وزیر بهداشت: مهم‌ترین نگرانی ما در ایام تعطیلات و به خصوص نوروز، تصادفات رانندگی است، حوادثی که در طول سال روزانه جان ٥٤ نفر را می‌گیرد و ١١٠ نفر را در کشور معلول می‌کند و سه عامل در بروز این حوادث نقش دارد؛ خودروهای غیراستاندارد، جاده‌های ناایمن و رانندگی‌های غیرمطمئن.

فارس: مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری: در برنامه ششم به وضعیت زندان‌ها توجه ویژه‌ای شده و به بحث حقوق شهروندی نیز جایگاه ویژه‌ای داده شده است.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها