شناسه خبر : 2845 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

ایلنا: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران: متکدیان مترو وابسته به یک جریان خاص هستند.

ایرنا: قطار شهری شیراز با حضور معاون اول رئیس‌‌جمهور، افتتاح شد.

فارس: نبی‌الله احمدی، نماینده داراب در مجلس: بیکاری مهم‌ترین عامل خودکشی در داراب است.

مهر: ابوالقاسم عیسی‌مراد مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش از ارائه یک ساعت مشاوره در هفته برای هر 12 دانش‌آموز خبر داد و گفت: بر اساس قوانین و مصوبات آموزش و پرورش دانش‌آموزان معتاد اخراج نمی‌شوند.

ایرنا: محمد نفریه معاون اجتماعی سازمان بهزیستی: 80 درصد از کودکان خیابانی دارای پدر و مادر و خانواده هستند که طبق قانون نمی‌توان مدت زیادی آنان را در مراکز مخصوص، نگهداری کرد. 14 سال است که سازمان بهزیستی در عرصه کودکان کار و خیابانی وارد شده و آنان را در مراکز کوتاه‌مدت، متوسط و بلندمدت جای داده است.

تابناک: پس از گذشت سال‌ها از آخرین مشاهده یوزپلنگ آسیایی در پارک ملی گلستان، هفته پیش یکی از محیط‌بانان موفق به مشاهده یک یوزپلنگ آسیایی در داخل پارک ملی گلستان شد.

فارس: رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت: از 150 هزار مورد حیوان‌گزیدگی در سال گذشته در کشور، چهار مورد ابتلا به بیماری‌ هاری داشتیم.

مهر: جلسه صلح و سازش برای کسب رضایت از خانواده مرحوم سربندی در دادسرای جنایی تهران برگزار شد. در این جلسه یکی‌ از اولیای دم اظهار کرد: ریحانه واقعیت‌های این پرونده را نمی‌گوید و اگر واقعیت‌ها را اعلام کند حاضر به گذشت هستیم.

فارس: سازمان نظام پرستاری طی بیانیه‌ای از افزایش ناعادلانه تعرفه‌های پزشکی انتقاد و اعلام کرد: با این تعرفه‌ها و بدون نظارت دقیق به‌طور حتم پدیده زشت و غیرقانونی زیرمیزی برچیده نخواهد شد.

ایسنا: محسن لزومیان؛ رئیس‌ اتحادیه تولیدکنندگان نان‌های صنعتی: نان‌های زیرپله‌‌ا‌ی شامل نان‌های بی‌نام و نشانی هستند که در آنها افزودنی‌های غیرمجاز همچون جوش شیرین و جوهر قند (بلانکیت) اضافه می‌شود که وزارت بهداشت باید با این امر مقابله کند.

تسنیم: رئیس‌ کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر: ایجاد همراه‌سرای بیماران نیازمند مصوبه شورای شهر است.

ایسنا: مدیرکل دفتر تنوع زیستی و حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست: 74 گونه از تمامی رده‌های جانوری ایران در فهرست منتشر‌شده لیست سرخ از سوی اتحادیه جهانی حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی قرار دارد.

مهر: علی نوذرپور، معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها: لایحه مدیریت شهری اختیارات شورا را کاهش نمی‌دهد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها