شناسه خبر : 218 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

مهر: کاخ مرمر (قدس) بر اساس تفاهمنامه‌ای که بین مجمع تشخیص مصلحت نظام و پژوهشگاه میراث فرهنگی به امضا رسید ساماندهی می‌شود.

مهر: رحمت‌الله حافظی، رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر: آمار ابتلا به سرطان در کشور از ۱۱ هزار نفر در سال ۶۸ به ۷۰ هزار نفر در سال ۸۸ و ۱۰۰ هزار نفر در سال جاری رسیده است.

فارس: رسول دیناروند، رئیس سازمان غذا و دارو از اختصاص ۲۴۰۰ میلیارد تومان برای هزینه‌های دارویی بیماران صعب‌العلاج خبر داد و گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت جلوی هزینه‌های اضافی را گرفته‌ایم.

ایرنا: قائم‌مقام معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد؛ شش میلیون فقیر در ایران

ایرنا: نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران: استفاده از خمیر مرغ در تولید فرآورده‌های گوشتی اعم از سوسیس، کالباس، کباب‌کوبیده و حلیم که به مصرف انسانی می‌رسد، ممنوع است.

ایسنا: رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی: روز گذشته در جلسه‌ای با نوبخت و مسوولان بیمه درباره دیه دانش‌آموزان شین‌آبادی، مستمری و کمک‌هزینه برای این دانش‌آموزان مورد بررسی قرار گرفت. یکی از موارد مورد بحث در این جلسه مباحث بودجه‌ای است تا این افراد بتوانند طی سال‌های آتی هزینه‌های خود را تامین کنند.

ایلنا: حسین رستگار، مدیرکل آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو سازمان غذا و دارو در واکنش به خبر آلوده بودن روغن‌های وارداتی به حلال شیمیایی هگزان، هرگونه آلودگی این روغن‌ها را رد کرد.

مهر: سعید شیرکوند، معاون سرمایه‌گذاری و طرح‌های سازمان میراث فرهنگی: بیش از ۴۵۰ سرویس بهداشتی بین‌راهی در مسیرهای گردشگری در شرایط بهره‌برداری قرار گرفته است.

ایرنا: دادگاه رسیدگی به پرونده مدیران مسوول سایت‌های خبری «رجانیوز» و «انتخاب‌نیوز» و روزنامه «بانی‌فیلم» روز گذشته برگزار شد و هیات منصفه مطبوعات، رجانیوز و بانی‌فیلم را مجرم نشناخت.

فارس: ابراهیم کارخانه، نماینده مجلس با بیان اینکه عوامل آلودگی هوا در جلسه کمیسیون انرژی بررسی می‌شود، گفت: یکی از این موضوعات بررسی نقش بنزین وارداتی در آلودگی هواست.

فارس: اللهیار ملکشاهی، رئیس کمیسیون قضایی مجلس: در صورتی که مشخص شود آلودگی هوا به دلیل قصور مسوولان ذی‌ربط بوده است مدعی‌العموم باید ورود پیدا کند.

فارس: محمد گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: راه‌اندازی سایت همسان‌گزینی راهکاری برای مقابله با فعالیت غیرمجاز ۳۰۰ سایت همسریابی در کشور است و امیدوار هستیم بتوانیم تا ۱۵ دی‌ماه این سایت را راه‌اندازی کنیم.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها