شناسه خبر : 20951 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

ایلنا: رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو مطرح کرد: کاهش 30‌درصدی واردات دارو

ایلنا: نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه: بیکاری مهم‌ترین عامل خودکشی در مردان جوان است

ایرنا: معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در جمع خبرنگاران: همه سلیقه‌ها می‌توانند در دانشگاه حضور یابند.

ایسنا: سرپرست دانشگاه علمی کاربردی: محیط دانشگاه باید پرنشاط باشد.

مهر: معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد: حضور ۲۰ هزار روحانی در سطح مدارس کشور

مهر: علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور: ایران تنها 970 امامزاده دارد.

تسنیم: علی باقرزاده رئیس نهضت سوادآموزی: متوسط تحصیل ایرانی‌ها هفت سال است./ رتبه 111 جهان هستیم.

خبرآنلاین:محمدمهدی تندگویان، عضو شورای شهر تهران: با اجرای 45 پروژه، تهران دارای 118 هلی‌پد خواهد شد، اما هیچ‌کدام از این هلی‌پدها که برای امداد و نجات ساخته می‌شوند استعداد فرود ندارند.

ایرنا: حسن موسوی‌چلک، مدیرکل دفتر توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد ستاد مبارزه با موادمخدر کشور گفت: امنیت با تاسیس کلانتری و افزایش زندان و زندانی تامین نمی‌شود؛ تنها راه تامین امنیت پایدار مشارکت مردم در سطوح مختلف است.

فارس: وزیر بهداشت درباره اجرای بسته خدمات حمایت مالی از بیماران صعب‌العلاج و نیازمند در قالب طرح تحول نظام سلامت: من نگران این هستم که کاری را شروع کنم که نتوانم آن را انجام بدهم بنابراین در مورد اجرای این بسته خدمتی، منتظر تصویب بودجه 94 در مجلس هستیم.

خبرآنلاین:محی‌الدین بهرام محمدیان، معاون وزیر آموزش و پرورش، ناشران کتاب‌های نامناسب را اشاعه‌دهندگان سرطان فرهنگی در جامعه دانسته و گفته است: «امیدواریم به‌زودی بتوانیم از راه‌های منطقی اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبان قرار دهیم و از پدیدآورندگان آثار خوب حمایت کنیم.»

خراسان: تهمینه شکیب، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: «کودک‌آزاری بیشترین آمار خشونت‌های خانگی را در استان به خود اختصاص داده است.»

جمهوری‌اسلامی: به یکی از دانشگاه‌های غیردولتی طرحی برای مطالعات مربوط به توسعه این دانشگاه ظرف سه سال آینده پیشنهاد شده است که هزینه خود این طرح 750 میلیارد تومان است! هنگامی که این طرح در جلسه شورای مدیران این دانشگاه مطرح شد، بعضی از مدیران با آن مخالفت کرده و چنین هزینه‌ای را بسیار هنگفت و نامعقول دانستند.

ایلنا: رئیس ستاد دیه کشور از محبوس بودن ۸۵۳۳ زندانی در زندان‌های کشور به جرم جرائم غیرعمد خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید