شناسه خبر : 20095 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با رسانه‌ها

ایلنا: از سوی اعضای شورای اسلامی شهر مطرح شد؛ «دولت» مسوول پرداخت خسارت توفان است نه «شهرداری».

خبرآنلاین: رضا فرجی‌دانا وزیر علوم: وقتی اعضای هیات علمی فردی را برای ریاست دانشگاه مشخص کردند مگر می‌شود از کنارش بگذریم؟

ایرنا: علیرضا رئیسی، رئیس‌ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: هر بیماری که به بیمارستان مراجعه می‌کند در صورت بیمه نبودن به صورت کاملاً رایگان روی تخت بیمارستان بیمه می‌شود.

ایرنا: سردار ابراهیم کریمی، جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا: طرح تعویض کارت‌های معافیت و پایان خدمت قدیمی با کارت‌های هوشمند از اواخر سال 90 آغاز شد و از سال 91 با توجه به برنامه‌ریزی و زمان‌بندی‌های اعلامی این سازمان و استقبال و مشارکت بالای مردم تا به حال بیش از هفت میلیون درخواست به این سازمان رسیده است.

ایسنا: مسوول تدوین پرونده‌های ثبت جهانی ایران در حال انجام نخستین اقدامات برای تهیه پرونده ثبت جهانی «تربت جام» است.

فارس: سیدحسین هاشمی درباره کمبود آب در استان تهران اظهار داشت: در صورتی که تابستان امسال را بدون جیره‌بندی آب بگذرانیم در دو ماه اول فصل پاییز مشکل کمبود و جیره‌بندی آب را خواهیم داشت.

ایلنا: احمدعلی کیخا، معاون سازمان محیط زیست: برای ورود شیرهای ایرانی به کشور مجوزی از سازمان محیط زیست صادر نشده است.

فارس: سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌‌جمهور: با مهاجرت نخبگان مخالف نیستم. کشوری که پولش را از نفت تامین می‌کند هیچ زمان نمی‌تواند نخبگان خود را در داخل کشور نگه دارد و نخبه در چنین اقتصادی شکل نمی‌گیرد.

خبرآنلاین:‌ شهلا توکلی همسر جهان‌پهلوان تختی، ۴۷ سال پس از درگذشت همسرش، در بیمارستان ایرانمهر تهران فوت کرد.

ایرنا: علیرضا زالی، رئیس‌ سازمان نظام پزشکی کشور: در سال‌های اخیر حمایت خوبی از حوزه دندانپزشکی به خصوص در بخش دولتی نداشتیم چنان‌که طبق بررسی‌ها پرداخت از جیب مردم در حوزه دندانپزشکی با بیشترین رقم پرداختی، بیش از 92 درصد گزارش شده است.

ایلنا: سید‌احمد موسوی، دبیرکل جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تحولات عراق: ما به نیروهای خود آماده‌باش دادیم تا در صورت نیاز، فعالیت‌های امدادی و خدمات پزشکی در مرزهای غربی ارائه کنند.

ایلنا: حسینعلی شهریاری، رئیس‌ کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از دستور رئیس‌ مجلس به این کمیسیون برای بررسی موضوع بنزین‌های آلوده خبر داد.

ایرنا: اسدالله رجب، رئیس‌ انجمن دیابت ایران از افزایش 40 تا 80 هزار‌تومانی قیمت آمپول مورد نیاز بیماران دیابتی به نام گلوکاگون خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها