شناسه خبر : 19974 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه به دنبال اجباری کردن آموزش در دوره ابتدایی و متوسطه یک است، گفت: امسال به مدیران آموزش و پرورش تاکید جدی کرده‌ام که باید خانه به خانه مراجعه و دانش‌آموزان را شناسایی و در مدارس ثبت‌نام کنند.

مهر: احمدرضا فرسار، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از شناسایی اولین مورد ابتلا به وبا در تهران خبر داد.

ایسنا: علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از افزایش مشمولان سبد امنیت غذایی از 5/7 به 10 میلیون نفر خبر داد.

مهر: افتتاح نخستین «شن باغ» کشور در جنوب غرب تهران

ایرنا: ابوالحسن ریاضی، معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان: در مورد آیین‌نامه‌ها تاکید و مقرر شد آیین رسیدگی در شیوه‌نامه شوراهای انضباطی با دقت تهیه شود.

تسنیم: علی لاریجانی، رئیس‌ مجلس شورای اسلامی در نامه‌‌ای به حسن روحانی رئیس‌‌جمهور بخشی از مصوبه هیات دولت درباره بیمه فرزندان دختر را مغایر قانون اعلام کرد.

ایسنا: حسین هاشمی، استاندار تهران: تا پایان پاییز کمبود آب نخواهیم داشت که البته این موضوع بستگی به صرفه‌جویی مردم دارد.

ایلنا: محمدجواد نظری‌مهر، رئیس‌ فراکسیون محیط زیست مجلس: تاکنون جلسه خاصی در مورد پارازیت‌ها در فراکسیون تشکیل نشده و در این مورد بحث خاصی نیز انجام نشده است.

ایلنا: حمید قبادی، دبیر کارگروه مد و لباس می‌گوید ساپورت پدیده عجیب و غریبی نیست فقط یک محصول است که ریشه در اقتصاد دارد. نباید از ساپورت بترسیم بلکه باید آن را مدیریت کنیم.

ایسنا: اسفندیار چهاربند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران: در حال حاضر سه تا چهار مدرسه در جنوب شهر داریم که به مدرسه نمکی‌ها معروف شده‌اند و افرادی در آن مشغول تحصیل‌اند که در خیابان‌ها نان خشک جمع می‌کنند. در همین مدرسه نمکی‌ها 30 تا 40 درصد کودکان فاقد شناسنامه هستند.

ایرنا: هوای سه کلانشهر تهران، مشهد و تبریز در شرایط سالم و کلانشهر کرج در شرایط ناسالم قرار دارد.

انتخاب: تجمع اعتراضی 500 مربی پیش‌دبستانی مقابل نهاد ریاست‌جمهوری

اعتماد: قیمــت ابتــدایی‌تریـــن لوازم‌التحریر مایحتاج یک دانش‌آموز در خوش‌بینانه‌ترین حالت و با در نظر گرفتن کف قیمت‌ها نسبت به سال گذشته بیش از 60 درصد افزایش پیدا کرده است.

ایسنا: معصومه ابتکار، رئیس‌ سازمان حفاظت محیط زیست: برنامه ملی و منطقه‌‌ای مقابله با پدیده گرد و غبار تدوین شد.

ایسنا: سیاوش شهریور، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران از نهایی شدن طرح «اعتلای خانواده پایدار» برای مقابله با ازدواج سپید خبر داد و گفت: جوانان ایرانی باید بدانند که این نوع ازدواج آرامش و سلامت را برای خانواده‌های ایرانی همراه ندارد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید