شناسه خبر : 1463 لینک کوتاه

بریده روزنامه‌ها

70 درصد مردم ایران ماهواره دارند
به نقل از علی جنتی وزیر ارشاد نوشت: نیروی انتظامی فقط می‌تواند در مسائل ترافیکی و انتظامی اظهارنظر کند و دیگر اجازه ورود به لغو کنسرت‌ها، نمایش‌ها و‌... را ندارد... قانون ممنوعیت پخش تیزر فیلم‌های سینمایی از شبکه‌های ماهواره‌ای حتماً باید اصلاح شود. می‌توان از ماهواره برای تبلیغ کالای فرهنگی بهره برد اما این مساله‌ در شرایطی تحقق پیدا می‌کند که استفاده از ماهواره قانوناً مجاز شود. اصلاح این قانون بسیار ضروری است و حتماً باید اصلاح شود چراکه استفاده افراد از ماهواره به کل غیرقانونی است اما اکثریت مردم از آن استفاده می‌کنند. در واقع حداقل 70 درصد مردم خلاف قانون رفتار می‌کنند. با این حال، مادامی ‌که قانون ممنوعیت از ماهواره وجود دارد قوانین زیرمجموعه آن نیز اعمال خواهد شد.

رونمایی از یک پدیده تازه تلگرامی
نوشت: ازدواج موقت به روش تلگرامی! تنها لازم است عضو کانال تلگرامیش باشی. همه‌چیز فراهم است. از میان گزینه‌ها یکی را انتخاب می‌کنی، همان گزینه‌ای که به سلیقه‌ات خوش می‌آید. رنگ پوست: سفید، قد: 160 سانتی‌متر، زیبا و خوش اندام و‌... . البته این یک قلم از زیر دستتان در نرود، میزان مهریه. قیمت هر کُدی از بانوان متفاوت است. بسته به شرایط، مهریه بالا و پایین دارد. حق مشاور را هم در نظر بگیرید. حق‌الوکاله مشاوره شما برای ازدواج موقت بسته به کدی که انتخاب کردید متغیر خواهد بود. هر کدی را که انتخاب کردید کافی است به ادمین کانال بفرستید. در چشم به هم زدنی ازدواج موقت برایتان مهیاست.

دستمزد پنج میلیون‌تومانی برای یک مداح
نوشت: حمید‌رضا کریم مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از دستگیری فردی به دلیل اخذ وجه اضافی در برگزاری آیین مذهبی خبر داد و گفت: پرونده تخلف جهت رسیدگی به شعبه چهارم تعزیرات حکومتی مشهد ارجاع شد که پس از بررسی و اعلام نظر کارشناس مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی تخلف انتسابی محرز و مسلم دانسته شد. در بررسی پرونده مشخص شد که فرد متخلف به ازای اجرت و حق‌الزحمه باید 800 هزار تومان دریافت می‌کرده که به جای آن 50 میلیون ریال مطالبه و دریافت داشته است و بر همین اساس بزه اخذ وجه اضافی توسط وی محرز و شعبه چهارم تعزیرات حکومتی مشهد نیز این فرد را به پرداخت 100 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

دلارهای زیادی علیه حجاب هزینه می‌شود
به نقل از اسدالله ایمانی، امام جمعه شیراز نوشت: امروز بدبختی جامعه این است که عده‌ای خون‌بهای شهدا را نادیده گرفته و لگدکوب می‌کنند. امروز دلار آمریکا و پوند انگلیس توسط گروه‌های زیرزمینی مدلینگ و مانکنینگ خیابانی ترویج داده می‌شود تا قداست حجاب و ارزش عفاف را از میان بردارند. تنها این ظواهر نیست، پشت این موضوع دست‌هایی است. مجموعه‌ای از این دست‌ها چند وقت پیش توسط نیروهای وزارت اطلاعات و سپاه مشخص شدند. باید دید که چه تشکیلاتی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خط می‌دهند که در خیابان‌ها چطور ظاهر شوند و در مجالس رقص مختلط و مجالس لهو و لعب چگونه حاضر شوند.


دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها