شناسه خبر : 13942 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

مدیر تدارکات تیم فوتبال امید ایران که در حاشیه هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی به آزار یک دختر کره‌ای محکوم شده بود، پس از گذشت سه هفته به پرداخت چهار هزار دلار جریمه نقدی و اخراج از این کشور محکوم شد.

تسنیم: محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت برنامه‌های ویژه‌ای برای ورزشکاران دارد. نگاه دولت به ورزش نگاه حمایتی است.
فارس: محمود گودرزی، وزیر ورزش: فدراسیون فوتبال متخصص ندارد و نیاز به اصلاحات دارد.
تسنیم: اعضای هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال در نامه‌ای محرمانه خواستار توضیحاتی از سوی علی کفاشیان درباره وضعیت فوتبال شدند.
ایرنا: هی کیونگ چوی، دبیرکل اجلاس میراث فرهنگی ناملموس: بازی چوگان ایران به عنوان میراث فرهنگی ناملموس در سال 2016 در اولویت ثبت قرار دارد.
ایسنا: مدیر تدارکات تیم فوتبال امید ایران که در حاشیه هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی به آزار یک دختر کره‌ای محکوم شده بود، پس از گذشت سه هفته به پرداخت چهار هزار دلار جریمه نقدی و اخراج از این کشور محکوم شد.
تسنیم: فدراسیون فوتبال تا پایان امسال از محل درآمدزایی با حامیان مالی هفت میلیارد تومان عایدی خواهد داشت.
ایرنا: محمدرضا ساکت، مشاور عالی رئیس سازمان لیگ: نگاه مثبتی به حق پخش تلویزیونی در شورای امنیت وجود ندارد.
فارس: علی کفاشیان: در کمیته جوانان و کادر فنی تیم‌های پایه تغییراتی خواهیم داشت. همچنین کمیته فنی فدراسیون هم تقویت خواهد شد.
ایسنا: هادی آیت‌اللهی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال:‌ تیم جوانان اردو زیاد داشت، فوتبال‌زده شد و باخت.
تسنیم: باشگاه سپاهان برای ایجاد شرایط مناسب در بحث آموزشی و فوتبال پایه و همچنین درآمدزایی، «مارکتینگ آموزشی مربیگری و اسپانسرینگ» را راه‌اندازی می‌کند.
ایرنا:‌ شورای المپیک آسیا (OCA) به‌طور رسمی با برگزاری نشست هیات اجرایی در سال 2015 در ایران موافقت کرد.
تسنیم: هاشمی‌طبا: گودرزی مدتی است از من نظر کارشناسی نمی‌گیرد.
ایرنا: فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری دوره محرومیت وزنه‌برداران دوپینگی را از دو سال به چهار سال افزایش داد.
ایرنا: رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا به منظور گفت‌وگو با مسوولان فدراسیون فوتبال ایران برای افزایش همکاری دو‌جانبه به تهران خواهد آمد.
ایرنا: بیژن ذوالفقارنسب: نتایج ضعیف فوتبال پایه حاصل عملکرد فدراسیون و باشگاه‌هاست.
ایرنا: ایران تنها نامزد مجمع فدراسیون آسیایی مینی‌گلف است و به همین منظور این کرسی در دو سال آینده هم برای ایران محفوظ خواهد ماند.
ایرنا: علی کفاشیان در نامه‌ای به مهدی تاج از او خواست در صورت عدم توافق صدا و سیما با فدراسیون فوتبال به دوربین‌های تلویزیونی اجازه ورود به ورزشگاه‌ها را ندهد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها