شناسه خبر : 12678 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: آیت‌الله حسین نوری‌همدانی، بر لزوم رشد معنویت در دانشگاه‌های کشور تاکید کرد و گفت: اسلامی‌سازی علوم انسانی مورد توجه مسوولان قرار گیرد. در دانشگاه‌ها سه امر برنامه‌ریزی، استادان و تعلیم‌پذیری از جمله مهم‌ترین مسائلی هستند که باید در دانشگاه‌ها رعایت شود؛ یکی از مسائل مهم در این زمینه توسعه دانشگاه‌های تک‌جنسیتی است.
اعتماد: احراز تخلف ۱۷ مقام مسوول وقت وزارت علوم در پرونده بورسیه‌ها
ایسنا: مرتضی میرباقری در افتتاح طرح جلوگیری از غرق‌شدگان که در ساری برگزار شد، تاکید کرد: در سال گذشته تعداد غریق ۱۵ درصد کاهش یافت و نمره مازندران از ۱۲ به ۱۷ رسید و باید از این به بعد به تدریج آمار را کاهش بدهیم.
اعتماد: میکائیل سعید دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۲: بیشترین مشکلات ما در قهوه‌خانه‌هاست. سالانه ۱۰ الی ۱۵ نفر در این مکان‌ها با چاقو کشته می‌شوند و بالغ بر ۵۰۰ نفر نیز به زندان‌ها می‌روند.
فارس: اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران: با صراحت اعلام می‌کنم که در تهران مجوز هیچ مدرسه دوزبانه‌ای را نداده‌ایم و اگر مدرسه‌ای چنین تبلیغاتی می‌کند، تخلف است و با آنها برخورد می‌کنیم.
عصر ایران: موسسه «مرسر» در تازه‌ترین گزارش خود خبر داد پس از بغداد و پایتخت‌های چند کشور همسایه و بالاتر از کراچی و لاهور؛ تهران رتبه 28‌ام بدترین شهر جهان از نظر کیفیت زندگی.
شرق: ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: متاسفانه ۵۳ درصد از تخت‌های بیمارستانی دولتی فرسوده هستند. /در ۲۰ سال منتهی به سال ۹۲ دولت سالانه هزارو ۳۰۰ تا هزارو ۷۰۰ تخت تحویل داده است. / ایران از نظر تعداد تخت‌های بیمارستانی در میان ۲۰ کشور اطراف خود، رتبه پانزدهم را دارد و فقط وضعیت این کشور از کشورهای افغانستان، پاکستان، سوریه و عراق بهتر است.
ایسنا: گلایل اردلان رئیس اداره جوانان دفتر سلامت وزارت بهداشت: آمار طلاق در کشور رشد 53‌درصدی داشته است و نسبت ازدواج به طلاق در سال 85 تا 93 بیانگر این است که طلاق بر ازدواج فزونی یافته است. /طبق آمار سن ازدواج رو به افزایش است به گونه‌ای که سن ازدواج در مردها به 6 /27 و در زنان 1 /26 رسیده است. تاخیر در سن ازدواج منجر به تاخیر در فرزندآوری و تاخیر در فرزندآوری منجر به ناباروری می‌شود.
ایلنا: محمد اسلامی، معاون فنی دفتر سلامت جمعیت و رئیس اداره باروری وزارت بهداشت: در ازدواج‌های سفید افراد معمولاً بچه‌دار نمی‌شوند و زمان فرزنددار شدن را از دست می‌دهند...با افزایش ازدواج‌های سفید؛ انتظارات مبنی بر ارتقای میزان باروری در کشور محقق نمی‌شود. / روی موضوع ازدواج سفید در کشور کار می‌شود؛ به‌طوری که در این زمینه ستادی در وزارت کشور با ریاست قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی تشکیل شده است

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها