شناسه خبر : 12248 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: حسین قندی استاد رشته علوم ارتباطات به کما رفت.

شهروند: رئیس بنیاد بیماری‌های نادر: کردستان، سیستان ‌و بلوچستان و استان‌های جنوبی، بیشترین مبتلایان به بیماری‌های نادر را دارند. ازدواج‌های فامیلی، آلودگی محیط، آفت‌ها و ضایعه‌های دوران جنگ در بالا بردن آمار ابتلا در این استان‌ها، دست داشته است.

اعتماد: اعضای شورای شهر تهران نسبت به نحوه جمع‌آوری پسماندها و صدور مجوز ساخت در «رود دره» اوین درکه به شهردار تذکر دادند.

ایسنا: علی‌اکبر محزون، مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور: از روز اول تا ١٤ فروردین‌ماه سال جاری ٢٤٧٦ طلاق در کشور به ثبت رسید. همچنین ٣٢ هزار و ٢٣٧ ولادت در شهرها و ٩ هزار و ١٣١ واقعه در روستاها به ثبت رسیده است.

مهر: سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت در مراسم امضای تفاهمنامه با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا: مقرر شد در حوزه بهداشت و درمان ظرف چهار سال آینده و تا سقف پنج هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری مشترک با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا داشته باشیم.

ایرنا: بر اساس نتایج مطالعه سمپات (سامانه ملی پایش امنیت غذا و تغذیه ایران) استان‌های هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد و سیستان و بلوچستان ازنظر امنیت غذا و تغذیه در وضعیت ناامن تا بسیار ناامن قرار دارند.

ایسنا: شهیندخت مولاوردی، معاون امور زنان ریاست‌جمهوری: به دنبال احداث مهد کودک‌ در زندان‌ها هستیم که اولین مهد کودک می‌تواند در زندان قرچک احداث شود.

فارس: ایرج حریرچی، قائم‌مقام وزیر بهداشت: با حرکت به سمت واقعی شدن تعرفه‌های پزشکی، دریافت زیرمیزی در شهرستان‌ها صفر شده و در تهران نزدیک به صفر است و از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی‌کند اما اگر فکر کنیم تخلف از بین می‌رود؛ چنین چیزی نیست.

ایسنا: علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر که مجوز استخدام نیروی انسانی به صورت شفاهی صادر و زمان آن مشخص شده است، گفت: به محض آنکه مجوز به صورت کتبی ابلاغ شود، دستورالعمل مربوطه را صادر خواهیم کرد.

ایلنا: شهیندخت مولاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان وخانواده با اشاره به اینکه رایزنی‌های لازم برای افزایش حضور زنان در مجلس انجام شده است، گفت: تلاش می‌کنیم تا تدابیر لازم برای افزایش حضور زنان در مجلس در سیاست‌های کلی انتخابات گنجانده شده و پیش از انتخابات امسال ابلاغ شود.

فارس: احمد نجاتیان، قائم‌مقام سازمان نظام پرستاری: اگر قرار است خدمات سلامت تعرفه داشته باشند، خدمات پرستاری نیز مطابق قانون مصوب مجلس باید تعرفه‌گذاری شوند و سازمان نظام پرستاری این خواسته را از مراجع قانونی از جمله مجلس پیگیری می‌کند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید