شناسه خبر : 12163 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: شورای‌عالی انقلاب فرهنگی به ریاست رئیس‌جمهور به حمید میرزاده به عنوان رئیس دانشگاه آزاد رای داد.
فارس: علی جنتی وزیر فرهنگ: در فیس‌بوک عضو هستم./ به نظر من فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که عضو آن هستند، ارتباطات سالم و درستی دارند./ کسانی که با من در داخل و خارج کشور ارتباط دارند در این روزها بحث عاشورا و مسائل مختلف آن را مطرح می‌کنند.
ایسنا: مدیر انجمن تالاسمی ایران: 70 درصد بیماران تالاسمی بیکار هستند./تصویب بازنشستگی پیش از موعد تنها برای کمتر از 10 درصد از بیماران تالاسمی قابل استفاده است چرا که این قانون برای بیماران شاغل است اما بیکاری مشکل اصلی افراد مبتلا به این بیماری است.
ایسنا: احمدی‌مقدم فرمانده ناجا: چندی پیش آماری آورده و متوجه شدم 50 درصد از همکاران زن بالای 30 سال ما ازدواج نکرده‌اند که این نوعاً به دلیل فعالیت پلیسی آنهاست.
اعتماد: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران ضمن ابراز امیدواری برای تایید ثبت ملی گذر فرهنگی - تاریخی لاله‌زار، اعلام کرد خیابان لاله‌زار به عنوان یکی از بافت‌های تاریخی و هویتی شهر تهران می‌تواند به یکی از مسیرهای گردشگری در پایتخت تبدیل شود.
خبرآنلاین: عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور درباره اجرای طرح عفاف و حجاب: تا وقتی این طرح مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است، اجرا می‌کنیم ولی عدم ضمانت اجرایی قوی و نداشتن متولی و همچنین نبود اعتبارات موجب شده این طرح به درستی اجرا نشود.
اعتماد: معاون وزیر کشور و رئیس ستاد بحران: سیل و خشکسالی همزمان کشور را تهدید می‌کند.
ایرنا: محمدرضا نوری‌شاهرودی، مسوول ارتباطات دانشگاه آزاد با کشورهای اسلامی و عربی: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کشورهای دنیا و به ویژه کشورهای عربی و اسلامی گسترش می‌یابد.
ایسنا: مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا: در سال 1391 ساخت قبور چهار طبقه از جنس بتن مسلح با هدف مقابله با بحران‌های طبیعی به پایان رسید و این قبرها در مواقع بحرانی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
ایرنا: معاون اداری، مالی وزارت علوم: کسری هزار میلیاردتومانی بودجه جاری و 2500 میلیارد‌ تومانی بودجه عمرانی داریم./ دانشگاه‌ها با تخصیص‌هایی که تاکنون دریافت کرده‌اند، فقط قادر به پرداخت حقوق کارکنان و تامین غذای دانشجویان خواهند بود.
ایسنا: معاون بهداشت وزیر بهداشت: 26 میلیون ایرانی دچار اضافه وزن و چاقی هستند.
ایلنا: رئیس سازمان حفاظت از محیط‌ زیست: چنانچه لازم باشد، از ظرفیت‌های شورای‌عالی حفاظت از محیط ‌زیست جهت ساماندهی وضعیت امواج استفاده خواهیم کرد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها