شناسه خبر : 10570 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

ایلنا: سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران: پلیس نسبت به ورود مخفیانه و غیرقانونی هر فرد و شکستن حریم امن مرزهای کشور برخوردی قاطعانه خواهد داشت و بر سر جان و امنیت مردم هرگز مماشات نخواهد کرد. خبر رسانه‌های خارجی که اعلام کرده‌اند در سال ۹۴ در مرزهای غربی کشور تعدادی از کولبران کشته شده‌اند، دروغی بیش نیست.
شهروند: حمید صمدزاده رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت: هر ایرانی ۳۵ تا ۴۵ساله، ۱۳ دندان خراب دارد. بررسی‌ها از کودکان ۱۲ساله ایرانی، مشخص کرد که هر کودک ۱۲ساله به‌طور میانگین 09 /2 دندان خراب دارد که ۸۳ درصد موارد آن مربوط به پوسیدگی دندان است.
شرق: سازمان پزشکی قانونی از فوت هزار و ۶۰۵ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر و افزایش ۹درصدی آمار تلفات اعتیاد در نیمه اول سال جاری خبر داد. در شش‌ماهه نخست سال جاری از کل تلفات اعتیاد در کشور هزار و ۴۵۲ نفر مرد و ۱۵۳ نفر زن بودند. این در حالی است که تعداد مردان فوت‌شده بر اثر اعتیاد در مدت مشابه سال قبل هزار و ۳۰۹ و تعداد زنان ۱۶۲ نفر بوده است.
ایرنا: روزنامه قانون پس از ۱۲۳ روز توقیف، با حکم شعبه شش دادگاه کیفری یک تهران، رفع توقیف شد.
ایرنا: جلسه بررسی وضعیت مدیریت پسماندهای ویژه و صنعتی با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، برگزار شد.
مهر: سیدنواب حسینی مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران: ۴۰ درصد تاکسی‌ها در معاینه فنی رد شدند. ما دو مرکز را در تهران به سازمان تاکسیرانی اختصاص دادیم و از آنجا که فرسایش خودروهای تاکسی زیاد است، دو بار در سال تاکسی‌ها باید معاینه فنی بگیرند.
انتخاب: غیاث‌الدین طه‌محمدی، نماینده ولی فقیه در استان همدان: 32 درصد زنان و مردان جوان کشور عقیم هستند، و یکی از دلایل عقیم شدن مردان، پوشیدن لباس‌های تنگ است. اسرائیلی‌ها و کشورهای شیطانی گندم، جو و ذرت را دستکاری می‌کنند تا زن و مرد ملت مسلمان را عقیم کند.
انتخاب: عباس زارع‌نژاد، مشاور وزیر بهداشت دریافت حقوق ۷۰ میلیونی یکی از معاونان وزیر بهداشت را به شدت تکذیب کرد و افزود: به هیچ عنوان در بین مدیران ستاد وزارت بهداشت چنین دریافتی نداریم و هرگز از نهادهای نظارتی درباره ایشان تذکری دریافت نکرده‌ایم.
ایلنا: احمد مسجدجامعی اخبار جعلی منتسب به وی در خصوص تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد‌تومانی به بیمارستان مغز و اعصاب در یکی از شبکه‌های اجتماعی را رد کرد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها